Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Symulator Farmy: A jak mi się kombajn zaryje?!

Utworzony przez ggw, 8 października 2009 r. o 17:58 Powrót do artykułu
po co robic taka gre skoro prawie nikt nie ma już pegazusa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nikt mi nie powie, że forum lsmodteam.pl będzie tutaj tak fascynująco współpracować przecież to forum 13 letniego dzieciaka który kradnie modele itd i hackuje fora które są dla niego konkurencją !!! ŻENADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to to fajne. chyba mnie zacheciliscie do kupienia tej gry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada mili państwo. Forum prowadzi trzynastolatek a do tego złodziej (nie znacie historii tego forum) :!: Rozejrzyjcie się lepiej za forami z bardziej dojrzałym zarządem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są fora które tworzą o wiele lepsze dodatki i na pewno są lepszymi kandydatami na główne polskie forum. Chcemy mieć fora z dojrzałymi i odpowiedzialnymi Administratorami a nie trzynastoletnimi dziećmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli Techland faktycznie zdecydował się na współpracę z tym forum to można tylko żałować że tak słabo badają środowisko związane z tytułem jaki chcą wydać, w sieci znajdują się zdecydowanie lepsze strony/fora/portale prowadzone przez ludzi którzy potrafią między sobą uczciwie konkurować, a w tym wypadku forum prowadzi trzynastolatek który nie potrafi sklecić poprawnie zdania po polsku, kradnie i wyłudza modyfikacje do gry oraz włamuje się i się na konta moderatorów/adminów na konkurencyjnych forach i dezorganizuje ich pracę... ehhh....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o matko, ktoś tu kogoś nie lubi. Ale o co chodzi? To wydawca zgłosił sie do tych moderów i chyba ich wcześniej sprawdził. Przecież by się nie ładował w jakieś bagno. A co do samej gry: nigdy w takie rzeczy nie grałem, ale ten spokój i mozolna praca na roli ma coś w sobie. No i to jeźdżenie traktorem... Jak będzie w rozsądnej cenie, to może się skuszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż poszukałem innych filmików na youtubie. Grafika mocno stara, ale gierka coś w sobie ma. Pojezdziło by się ursusem c-360. Wiadomo juz ile to bedzie kosztowac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie, najpierw techland powinien sprawdzić większe albo starsze fora, gdzie są najlepsi modderzy, gdzie administracja jest w pełni 18+, a nie tak jak na tym forum, moderatorzy po 13 -14 lat mają, a administrator to dziecko które wielokrotnie zostało wyrzucone z for internetowych za lamerstwo [Lamusowanie... nie bardzo wiem. rzecz w tym, że dziecko wydaje pieniądze na jakieś keyloggery, i uważa się go błędnie za hackera, lecz to poprostu Lecheeerrrr]. A całe forum to banda dzieci które boją się go, i są niby z nim... Ot moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bimber w tej grzej mozna wyrabiac? Bez tego nie bedzie to pelna symulacja polskiego rolnictwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak można wgrać mody do tej gry bo nie moge piscie na moje gg949757 z gó○ry dziekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez modów to jedna z najgorszych gier, jakie miałem w tym roku. Starszny burdel w misjach i karierze, brakuje trzody, a ekonomia z ksiezyca. Z modami duzo lepiej nie jest, ale za to swojsko. Ursus to jednak maszyna... A powaznie, to z takich "dziwnych gierek" lepszy jest ostatni Trainz Simulator 2009
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest zaje... fajna gra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie problemy z grą piszcie tutaj http://www.farmer-simulator.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na najlepsze forum o LS www.mods-ls.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kombajn zaryć sie niemorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sxs napisał:
kombajn zaryć sie niemorze
nic na świecie "niemorze" się zaryć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak oddebrać maszyne która kupiłem gdzie pojechać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kupiles w sklepie to maszyna powinna stac koło salonu w którym kupowales
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nacisnołem na P i kupiłem przeczepę i jej nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...