Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie pysznie pachnieć chlebem. Nowa piekarnia i cukiernia powstanie w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 marca 2020 r. o 07:21 Powrót do artykułu
Woowwww i będziemy mogli żreć.... Więcej więcej i więcej żreć.....i głaskać się po grubych brzuchach i płakać, że nie mogę schudnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na przeciwko kościoła Boboli za szosą od wielu lat funkcjonuje tradycyjnia piekarnia - pieczywo pierwsza klasa. Porówki chyba jako jedni z ostatnich robią z otrębani na spodzie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
REKLAMA dźwignią handlu ! Pieczywo to BYŁO iedyś dobre, ale ROZREKLAMOWANE juz po roku POGORSZYŁO SIE ZNACZNIE ! Nie dziwie sie, że pan Orlikowski sie śmieje!! Kupowałam wielokrotnie Paluchy - z grupy słodkie pieczywo - ostatnio juz klika razy były NIEDOPIECZONE, GNIOTOWATE ! Jak ktoś lubi gorące pieczywo, to równie dobrze może kupować tańsze - np z L...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zamknęli już tą piekarnię Społem co tam kiedyś była? Taki był obskurny sklepik blaszanymi schodami przy tej piekarni, pieczywo niektóre mieli dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja kupuje na Czeremchowej często właśnie chleb wiejski i inne wypieki i uważam że jest świetne pieczywo. Zrezygnowałem z pieczywa lidlowskiego i stokrotkowego. Wychodzi taniej i na dodatek chleb nie czerstwieje tak szybko jak z tych sklepów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a co "doktory" by robili jakby ludzie ograniczyli jedzenie "cukrów"?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OD 3 LAT WYPIEKAM W DOMU PIECZYWO NA NATURALNYM ZAKWASIE.CHLEBEK PALCE LIZAĆ TAKI DOBRY.JUŻ NIE KUPUJĘ W SKLEPIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zezulinski ostatnio kupiłem z centymetrem opalenizny A razowy z dużej formy był niedopieczony. Za daleko mam żeby jechać że zwrotem Ale jeśli znowu będę na Lubartowskiej po chleb to sprawdzę co mi w torby pakują. Wygląda że faktycznie idą na ilość A jakość po ambitnym starcie zeszła na dalszy plan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Czeremchowej bezmyślni klienci-idioci parkują samochody na środku ulicy, blokują przejazd! Gdzie jest straż miejska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sveiks draugs Kā jums klājas šodien ????? Es vēlos pateikties labu ziņu uzņēmumam par to, ka šodien saņēmāt manā aizdevuma summu USD 50000, tāpēc, ja vēlaties pieteikties steidzamam aizdevumam, lūdzu, sazinieties ar WhatsApp viņi šodien e-pastā goodloancompany01@gmail.com vai arī varat arī WhatsApp viņiem pa tālruni +2348141252381 kā arī mēs piedāvājam jebkura veida aizdevumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Artykuł sponsorowany"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Dobre i lokalne produkty trzeba wspierać w ten sposób. Na Grabskiego jeżdżę specjalnie wiele kilometrów, bo np. na cebularzu nie oszczędzają. Chlebek mieszany, ze wsi i zezuliński pierwsza klasa. A na głodniaka zawsze jakąś pizzę złapię, zegnę w pół i po dojechaniu do domu wyrzucam torebkę. Wielki plus. Szkoda, że dobre piekarnie z okolic Świdnika, poszły w konkurencję z marketami i nie ryzykują z ciekawymi produktami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko czy wszystko jest pan zdolny ogarnąc zeby jakość byla ta sama we wszystkich punktach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jem chleba ani ciastek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mozesz podać recepturę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szału nie było i nie ma ,mi osobiście ani smak ani wygląd tego chleba nie odpowiada ale to moje prywatne zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetna piekarnia, bardzo dobre, świeże pieczywo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieczywo jest do kitu. Wystarczy kupić rano bułkę lub chleb, a wieczorem zeby można nimi połamać bo już robi się czerstwe... Typowe pieczywo jednodniowe, z wyglądu bez rewelacji i w smaku również...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Czeremchowej bezmyślni klienci-idioci parkują samochody na środku ulicy, blokują przejazd!  Gdzie jest straż miejska?
 Potwierdzam, przechodzą przez ulice nie rozglądając się nawet, wchodzą pod jeżdżące samochody. Mieszkam koło tej piekarni i nie kupuję tam. Bułkami można zabijać. Zresztą sami pracujący mówią, że dają bardzo dużo drożdży. A ciasta już samym wyglądem odstraszają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie najlepsze pieczywo w regionie, szczególnie cebularz z serem. Ci którzy narzekają pewnie z konkurencji a narzekanie na to że pieczywo twardnieje śmiech, kupcie sobie z dyskontu, poleży miesiąc mięciutki i pleśń się nie czepi tak nafaszerowany polepszaczami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...