Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co w restauracjach piszczy? Ivo Violante gotuje w nowym miejscu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 listopada 2016 r. o 17:44 Powrót do artykułu
Najbardziej rozpoznawalny lubelski kucharz w Polsce??? Czy kogoś zdrowo pogięło??? Ivo "pojawiam się i znikam". Dla zorientowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały czas "nowe projekty" - może dlatego że ludzie nie chcą płacić ogromnej kasy za to tylko, że kucharzyna wystąpiła w TV :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJLEPIEJ TO MU SIE GOTOWALO W ACHMAN NA WITOSA. HAHAHAHAHAHAH!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto IVO porażka. Sobota otwarcie!!! .Kelnerki nie bardzo wiedzą co polecają. W karcie brak alkoholi - kelnerki nie wiedza jakie piwa mają i w jakiej cenie. Pasta z łososiem niedoprawiona (poprosilismy sól dostaliśmy).Rosół z kaczki smaczny duża micha Carpaccio z ośmiornicy nijakie Długi czas oczekiwania . Liczę że serwetki pojawia się na stołach i przyprawniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że nie ma alkoholu, przynajmniej nie będzie go kusiło ! Ten artykuł do darmowa reklama dla IVO, ale czy to mu pomoże, wątpię. Która to już jego kolejna knajp ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwarła ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwórz swoją restaurację i pokaż jak świetnie sobie radzisz w biznesie. Byliśmy dzisiaj na miejscu i pomomimo braku miejsc, (tak bo tyle było osób) znalazł się stolik i kelnerki robiły wszystko aby klient nie wyszedł z lokalu. Jedzenie pyszne, świeże, kawa bardzo dobra. Ceny przystępne. Ja rozumiem te niedociągnięcia, a wiesz dlaczego? Bo ty zapewnie nigdy nie pracowałas w tym biznesie i chodzisz po lokalach i szukasz dziury w całym. Ja wiem jak to wygląda z drugiej strony. Zapewne z czasem zostanie wszystko dopracowane, a lokal otwiera się tak szybko jak tylko można, aby zarobić, na niestety koszta prowadzenia biznesu w naszym kraju. A jak nie miałaś serwerki to trzeba było otrzeć buzię w chusteczkę higieniczną, albo poprosić o serwetkę. Przy takim nawale klientów jak dzisiaj mają naprawdę Twoje uwagi są nijakie. Cieszę się, że wrócił do Lublina i gotuje na nowo. Trzymam za nich kciuki, a takich hejeterów nie znoszę, takich jak Ty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Oto IVO porażka.  Sobota otwarcie!!! .Kelnerki  nie  bardzo wiedzą  co polecają. W karcie  brak alkoholi   - kelnerki  nie  wiedza jakie piwa  mają i w jakiej cenie. Pasta z łososiem  niedoprawiona (poprosilismy  sól   dostaliśmy).Rosół  z kaczki smaczny  duża micha  Carpaccio  z ośmiornicy nijakie   Długi czas oczekiwania  . Liczę że serwetki pojawia się na stołach i przyprawniki Masz moją odpowiedź do Twojej powyżej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadłem w kilku lokalach Ivo jedzenie jest super a osoby, które piszą negatywnie to podła konkurencja i do tego hejterzy. To naprawdę zdolny kucharz jakich mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo cenię sobie kuchnię IVO nawet byłem w Siedlcach i nie ukrywam że brakuje mi IVO italian .Tak się składa że pracuję w tym biznesie przeszło 20 lat i od 9 lat jestem szefem kuchni . Zwielką radością przyjąłem informację o powrocie Ivo do lublina , ale jak na razie szału nie ma. Słyszałem i widziałem reakcje innych gości niestety były spójne z moimi odzuciami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwarła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A potem tym nożem kroi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zrobila Michalec Chlebik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
regionalną restaurację otwarła Olga Michalec-Chlebik ... Autor: sz, czy ten analfebeta jeszcze pracuje w dzienniczku ??!! nie ma dziwne , ze nie ma odwagi podawac swojego nazwiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ivo Italian zmieniło nazwę na Sexy Duck i tam też pozostali wszyscy pracownicy, wiem coś o tym bo tam pracuję. Nazwę zmieniliśmy ponieważ zakończyliśmy współpracę z Ivem, nie wiem z jakiego powodu i nie mi oceniać kto w tym sporze miał rację ale wiele pracowników rozgląda się za inną pracą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym oto ivo sie nie da jesc, w porownaniu do tego co bylo na zielonej... jedzenie fatalne obsluga jeszcze girsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...