Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Garnki do kuchni

Utworzony przez madeline, 15 października 2013 r. o 11:07
Jakie garnki polecacie do nowej kuchni? Właśnie kończę urządzać kuchnię i szukam czegoś solidnego i funkcjonalnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio sporo dobrych rzeczy można przeczytać o garnkach Philipiaka. Ale spora też jest ich cena. Nie wiem czy są takie dobre jak ludzie piszą, bo nigdy w nich nie gotowałam. Nie znam też osoby, która je posiada (jedynie w necie czytałam opinie, że są porządne).  Jednak jeżeli szukasz czegoś porządnego to ciężko będzie zmieścić się w 500 zł. Musisz się przygotować na większy wydatek. Dobre i sprawdzone przeze mnie są garnki od Zeptera (jak będziesz planowała zakup to polecam przeszukać oferty w necie na sprawdzonych witrynach. Ode mnie: http://www.zeptersklep.pl/kategoria/5_113/zestawy_naczyn.html możesz wtedy załapać się na promocje i zniżki. Nie wiem jak dla Ciebie, ale mnie zawsze cieszy zaoszczędzenie kilku stówek).  Sama musisz odpowiedzieć sobie na pytanie czy zależy Ci na trwałości czy nie. Jeśli chcesz wydać np 500 zł to możesz kupić garnki w RTV AGD, ale zwykle trzeba je po dwóch latach wymieniać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie garnki polecacie do nowej kuchni? Właśnie kończę urządzać kuchnię i szukam czegoś solidnego i funkcjonalnego.
Jeśli lubisz garnki o nowoczesnym wyglądzie to mogę ci polecić te: http://www.emalia.pl/product/show/477912/naczynie-kuchenne-komplet-mizar-16-18-20-22-24-cm-z-pokrywkami-szklanymi-emalia-olkusz-komplety Zakochałam się w tym kolorze! można je stosować na kuchenkach indukcyjnych, gazowych, elektrycznych i ceramicznych :) Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli szukasz coś funkcjonalnego do kuchni to przejrzyj sobie ofertę garnków Philipiaka. Moja znajoma ma takie zestaw i gotuje w tych garnkach już drugi rok i chwali je bardzo (gotowanie na parze, bez użycia soli i tłuszczu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie do kiedy odbywają się pokazy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby wziąć udział w pokazie należy zadzwonić pod nr infolinii:801 405 406 i bezpośrednio umówić się na pokaz.  PozdrawiamMarta Kowalewska_______________________Online Ekspert marki PHILIPIAK   jj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy udział w pokazie zobowiązuje do zakupu kompletu garnków Philipiaka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolutnie udział w takiej prezentacji do niczego nie zobowiązuje. Jest to po prostu okazja na zapozanie się z pełną ofertą marki. PozdrawiamMarta Kowalewska_______________________Online Ekspert marki PHILIPIAK  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolutnie udział w takiej prezentacji do niczego nie zobowiązuje. PozdrawiamMarta Kowalewska_______________________Online Ekspert marki PHILIPIAK  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy jaką masz kuchenkę :)  jeśli jest indukcyjna to trzeba specjalne garnczki do niej. Ja mam zwykłą gazową kuchenkę i już jakiś czas temu zakupiłam garnki Philipiak są naprawdę spoko. Nie przypalają , dobrze mi się w nich gotuje ^_^  z czystym sumieniem mogę polecić·
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Garnki kupiłem w necie polecam obejrzec www.kreocen.pl/kreowskaz/2014/styczen.html?page=2 poza tym maja ciekawe produkty na aranzacje przestrzeni kuchennej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ja nie rozumiem - nadają się te garnki Philipiak na indukcję czy nie? Bo z tego co piszesz marta, to mi wychodzi, że nie. A na jakimś forum widziałam dobre opinie i właśnie pisali, że się nadają. Jak to w końcu jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podbijam pytanie Nowakowej ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłe Panie,   Garnki marki Philipiak dzięki temu, iż posiadają aluminiowe dno termodyfuzyjne w technologii TEKNOTHERM, które umożliwia równomierne i szybkie grzanie na każdym rodzaju źródła energii - mogą być stosowane zarówno na płycie indukcyjnej, jak i na piecu kaflowym. Jeśli mają Panie jakieś pytania bądź wątpliwości, chętnie odpowiem.   Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam kupiłam garnki na storepedii i jestem zadowolona bardzo ;) bo kupiłam markowe o połowe tańsze ;) a wcześniej kupiłam tam patelnie marki tefal też dużo taniej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię garniki tej firmy, mało znanej, ale bardzo je lubie :)http://alegratka.pl/ogloszenie/garnek-okuwany-bella-pokrywa-sr-22-cm-23647867.html?h=03cf90cd6dcec31d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zdecydowałam się na produkty ekologiczne- ze szkła. Uważam, że warto wykorzystywac takie produkty w kuchni, gdyż szkło nie wchodzi w reakcję z żywnością, dlatego przygotowane potrawy sa zdrowe dla nas i naszej rodziny. Ja wybrałam garnki i naczynia marki Termisil i jestem bardzo zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też sobie zamówiłem cały zestaw przez internet http://www.kuchlandia.pl/  i jestem zadowolony, cena nie była wygórowana także opłacało się bo jakościowo są takie same jak w każdym sieciowym sklepie i markecie ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wszelkie zakupy do domu właściwie robię przez internet bo tak jest najłatwiej no i ceny też są jak chyba każdy wie, duuuużo niższe także się pod każdym względem opłaca :) jeśli chodzi o jakieś budowlane to przykładowo tu polecam http://gaja-msm.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie myślałaś o garnkach z materiałów nierdzewnych albo po prostu ceramicznych? teraz na szczęście coraz więcej jest takich więc jest wybór, ale cenowo są różne, więc na pewno dużo taniej Cię wyjdzie kupić w sklepie internetowym niż zwykłym, polecam mój ulubiony http://www.sklep.trendydom.pl/kategoria-produktu/garnki-nierdzewne/ , mają akcesoria nie tylko do kuchni, ale urządzisz z nimi cały dom :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...