Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie zimą zjeść najlepszy makaron w Lublinie? TOP 10 miejsc

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 marca 2018 r. o 19:08 Powrót do artykułu
Bombardino - pysznie i fajnie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jeszcze kilka dobrych restauracji z makaronami nie tylko te wybrane, ale o gustach i smaku się nie dyskutuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy w makaronie Carbonara znajduje się śmietana Bombardinio?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja żem jot łostatnio u tekiego Wietnamczyka na Nadbystrzyckij kurczak w 5 srakach z makaronym czy coś takiego, łoj jakie to było dobre. Za 15 zeta cały talyż nałożył mi taki mały człowiek. Łoj dobre to było dobre. Reszta knajpów w Lublynie kuca przy nich. To danie to moje ulubiene !!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto wie gdzie przeniosła się taka mała kameralna pizzeria z ulicy Solnej? Teraz ma tam się wprowadzić jakaś inna gastronomia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smakosz napisał:
Ja żem jot łostatnio u tekiego Wietnamczyka na Nadbystrzyckij kurczak w 5 srakach z makaronym czy coś takiego, łoj jakie to było dobre. Za 15 zeta cały talyż nałożył mi taki mały człowiek. Łoj dobre to było dobre. Reszta knajpów w Lublynie kuca przy nich. To danie to moje ulubiene !!!.
  kurczak w 5 "srakach" z makaronym   - to chyba byłeś u Super Zbieracza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BAWIĄ mnie te "świeże" owoce morza! Czy pan Sulisz w to wierzy ? Skąd one? Restauratorka ma prywatny samolot i lata po nie nad morza i oceany ?? A może są z Zalewu Zemborzyckiego ? A poza tym - pan dostaje WYPASIONE makarony, a ja z rodziną chadzam dość często i nie jestesmy tak zachwyceni . Byliśmy w 6 restauracjach opisywanych powyżej i tylko w jednej były naprawdę dobre i ze składnikami w prawidłowej ilości, a w pozostałych - mini dodatki ! i nie takie, jak być powinny ! Może powinniśmy przełożyć z talerzy to, co dostajemy do własnych pojemników i POKAZAĆ PANU ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre makarony? Ja polecam Insomnię i  Aventino :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...