Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie zjeść dobrego tatara? TOP 10 miejsc w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2018 r. o 11:29 Powrót do artykułu
W Czarciej Łapie, we wrześniu 2016 r., zamówiłem tatara. Dostałem go już zmieszanego z dodatkami i podanego na talerzu wraz z ... frytkami ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Czarciej Łapie w 2012 roku kucharz wyjeżdżał na salę z kawałkiem polędwicy, siekał przy stole, na życzenie podawał już mieszanego z kurkami marynowanymi zamiast pieczarek i anchois zamiast soli. To był najlepszy tatar 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Magii też podają tatara już zmieszanego. Niezły jest, ale mogliby pytać o formę podania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pyszny tatar jadłem w Bombardino.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z opisanych miejsc jadłam tatara w Hadesie oraz Stole i Wole. Oba były smaczne, niestety ten w Stole był tak mikroskopijny, że po wymieszaniu skończył się po 3 kęsach (a jego koszt to zdaje się 28 zł). Na pewno w Hadesie nie był mniej smaczny, a było go więcej za rozsądną cenę. Zawsze świeży, klasyczny tatar jadałam także w Biesach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zaryzykowałem w barze centralnym i żyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tatar z resrauracji Szczupak LubLin tez powinien znaleźć się w tym zestawieniu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy tatar ever jest w Paniach Przodem! Nie ma lepszego w całym Lublinie! Kto nie jadł niech spróbuje:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żarcie surowego mięsa z jajkiem pachnie mi u takiego smakosza IQ godnym chomika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze to świeże mięso a z tym różnie w naszym mieście jest. Tam gdzie jest mało ludzi nie ryzykowałbym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tatar nie dla prostaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy tatar jest z polędwicy końskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bistro Tancereczka! Za 10 PLN serwują dużego fajnie posiekanego tatara z udźca z dobrymi dodatkami .Polecam! Sami sprawdźcie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perłowa pijalnia piwa i 16 stołów mają smacznego tatara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...