Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Inteligentne AGD w kuchni

Utworzony przez NJUDES, 17 października 2015 r. o 14:14
Co myślicie o gotowaniu, które nigdy wcześniej nie było tak proste jak teraz? Magia gotowania która zagościła w naszych domach powoduje, że wszyscy chcemy być szefami kuchni. Pytanie tylko czy chcemy korzystać z urządzeń które pozostawiły nam nasze babcie, czy jednak chcemy iść krok do przodu w miejsce gdzie technologia staje się przyjemnością, a urządzenia kuchenne dostosowują się do naszych potrzeb.  W takim miejscu jak NJUDES Salon okapów kuchennych znajdą Państwo wiele powodów do tego aby dostrzec piękno i radość gotowania na miarę XXI wieku z takimi firmami jak FULGOR MILANO, FABER, CIARKO, GLOBALO, SOLGAZ i inne. Czy rozważylibyście zakup AGD w którym gaz chowa się pod szkłem, a okapy kuchenne redukują stres i rozdrażnienie po całym dniu ciężkiej pracy?     AGD nowej generacji na miarę XXI wieku.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem póki co   ja swoje  naczynia czy agd  kupiłam   na https://royaltyline.pl/ i jestem zadowolona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"okapy kuchenne redukują stres i rozdrażnienie po całym dniu ciężkiej pracy" - trzeba przyznać, że intrygujące...a w jakiż to sposób okap kuchenny może zredukować mój stres???....zafascynował mnie temat;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...