Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Subway zniknął z deptaka. Już wiadomo, co powstanie po nim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 listopada 2018 r. o 20:04 Powrót do artykułu
Na Krakowskim tylko kebab 24h - nic tak nie wzmaga witalności po całonocnym melanżyku. Pączki pod gorzałkę są dla słabeuszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pączki po 10zł będą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pączki kosztują plus minus około 3 zł. za sztukę (info z internetu). Jeśli są pyszne (tego nie wiem) to raz na ruski rok można tyle zapłacić, ale jeśli są przeciętne to niech szukają frajerów gdzie indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BHP w pracy. Półbuty i brak okularów ochronnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze jak bywałem we Wrocławiu to musiałem zajść do nich i zakupić pączka, mają naprawdę zróżnicowane smaki i są przepyszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Receptura na pączki jest objęta tajemnicą? Przecież prawie kazda gospodyni umie pączki zrobić. Glupoty wygaduje zeby sobie reklamę zrobić, a sprzrdaja zwykle gnioty po zawyzonych cenach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwieranie pączkarni w kamienicy gdzie nie ma komina[sic!] (tak wentylacja wychodzi do lokalu wyżej) myśle że zapach będzie na całym krakowskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BHP w pracy. Półbuty i brak okularów ochronnych
 Cięcie jedną ręką też do bezpieczych nie należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hurrra. Jadłam w wakacje w Szczecinie....pycha. od czasu do czasu wolę wydać 3 zł i zjeść ekstra pączka niż gniota za 1,5 zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest to nowość w Lublinie bo od roku przy Lubartowskiej działa Nasza Pączkarnia, gdzie można kupić bardzo dobre pączki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to zdjęcie to jest jakaś ustawka, żeby wzbudzić zainteresowanie artykułem? Pan redaktor wybaczy, ale prezentować człowieka w pantoflach, spodniach w kant który tnie szlifierka jakiś szmelc to zdecydowana przesada.! Zero bhp jakiegokolwiek, zaraz tymi iskrami spali meble, oraz płytki na podłodze (tak da się spalić płytki jak by ktoś miał wątpliwości ). Plus że ma osłonę tarczy na szlifierke, ale pewnie na co dzień tnie bez. Myślę że może być również problem z legalnym zatrudnieniem. Ehhhh. Już nawet o tych pączkach nie doczytałem do końca. Proszę o nie dodawanie takich zdjęć więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy tez będą kolejki jak na nowym świecie w Warszawie . Paczki są po 3.50-4 zł . Wymyślone smaki mogą cieszyć się przez jakiś czas , ale czy utrzyma się ciężko powiedzieć 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pączki, pączki, ciałka rosną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Różne smaki szprycowane po upieczeniu... Też mi nowość :(. Nasze mamy i babcie smażyły pączki od razu z nadzieniem i te były najlepsze! Lepszych sobie nie wyobrażam, tym bardziej na 4 zł :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"(...) Stara Pączkarnia trafi do nas."*** Znaczy: stare pączki będą sprzedawać? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwieranie pączkarni w kamienicy gdzie nie ma komina[sic!] (tak wentylacja wychodzi do lokalu wyżej) myśle że zapach będzie na całym krakowskim
 Zapach to pikuś. Ciekawe czy będą dobre filtry, aby tłuszcz nie oblepił kanałów wentyalcyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie jest otwarte od 8 do 16. Do 19 to zdecydowanie za długo, żeby zrobić furrorę. Ponadto proponuję sprzedawać kebab pączka z nadzieniem z baraniny wołowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elewacja budynku i sam design okien i szyldu nie wygladaja ani estetycznie ani zachecajaco, co niestety nagminne w Lublinie; szaro, ponuro, pelno jakis dziadowskich reklam i kompletny brak poczucia estetyki, atmosfera przedwojennej zydowskiej dzielnicy i polskiego bazaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franczyza to jest super ale dla franczyzodawców! Po 5-6 miesiącach okazuje się ze w praktyce trzeba za wszystko płacić firmie franczyzowej i zysku żadnego, a całe ryzyko po twojej stronie i wyjścia nie ma bo to też kosztuje. Dla frajerów (franczyza, a nie pączki)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież od lutego jest na Lubartowskiej. Dziennikarze... I sami o tym pisali :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...