Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wiem ale nie powiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję wspaniałego kucharza właścicielowi Valentino Chleb i Wino. Dania rozpływają się w ustach:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Valentinooo.. nie znam lepszej restauracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto tak naprawde układa te rankingi? Znajomi znajomych czy goście? Jak łatwo manipulować naiwnymi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest dopiero sztuka manipulacji, zgadzam się z przedmówcą. Po co pisać, że to ranking kiedy nie ma źródła, kto i na jakiej podstawie go utworzył.. Jeśli w ocenie brało wiele osób to chcę wiedzieć ile te osoby w ostatnim roku zaliczyły wizyt w restauracjach i czy jadały na koszt właścicieli czy płaciły same za siebie i oceniały stosunek jakości do ceny.. To co widzę to zupełny brak profesjonalizmu.  Poszłam kiedyś do włoskiej knajpy poleconej i zachwalanej przez jednego pana "krytyka" z tego portalu. Straciliśmy z chłopakiem czas i kasę, a w kątach tego zachwalanego lokalu były żywe pajęczyny. Zamiast opiewanej milionem przychylnych słów piadiny dostaliśmy coś na kształt spienionego naleśnikowego ciasta. Każdy kto był we Włoszech, wie, że piadina to nie naleśnik..Panie krytyk, szanowni ludzie z Dziennika, nie oszukujcie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autorem artykułu jest pan Sulisz, pseudoznawca, nie ma takiej wiedzy na jaką jest promowany, poza tym to osoba mało kulturalna, wystarczyło by pokazać jedna z wielu jego biesiad przy alkoholu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...