Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ma takiego słowa jak piwko dla normalnych ludzi. A może jest dla ułomnych, jak jedzonko, goloneczka, słoiczek, buteleczka itd.  Piniążki też są dla wieśniaków.  A może z końcówką 'om' też będzie fajnie... Ludzie opamiętajcie się!!
Świnski ryj!!! to ty???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma czegoś takiego jak mniejsza połowa! Połowa to jedna z dwóch identycznych części całości!!! Jeśli recenzje są tak prawdziwe jak to sformułowanie, to ja dziękuję pięknie!!!
OJ Oj Jaka Ja jestem mądra!! Wszyscy to wiedzą.Więc daruj sobie te wywody!! Większa połowo mniejszej połowy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osobiscie stwierdzam ze golonka pyszna, bylam tam wielokrotnie aczkolwiek oakt statnia wizyta mnie baaardzo zaskoczyła, wlascicielka strasznie niemila, widac ze ma dorobila sie na golonce i juz ma klientow daleko w powazaniu.... kelnerki nie lepsze brzydko sie odnosza do klientow, nie wspominam o tym ze placi sie za cytryne ktora daja z herbata.... osobiscie nie pije herbaty z cytryna ale dostalam ja, dopiero potem zauwazylam na paragonie ze placi sie za nia osobno... no dajcie spokoj...  po ostatniej wizycie jestem na nie i nigdy wiecej sie tam nie pojawie i bede odradzac znajomym, przykro mi ale za takie traktowanie klientow nie nalezy sie dobra opinia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra , dzisiaj tam się wybieram. Unikam wieprzowiny , tam się jednak skuszę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...