Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdź, kto wygrał parowar Philipsa

Utworzony przez Kasia, 6 marca 2013 r. o 15:43
Nie ukrywam.. miałam wielką nadzieje, że mój przepis znajdzie się w tym gronie. Szczególnie, że był opublikowany na stronie jako wybrany przepis.. Namieszaliście pewnie ludziom w głowach a ja zupełnie niepotrzebnie jeszcze do redakcji zadzwoniłam bo już się ucieszyłam, że choć raz coś wygrałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkada gadać, wyniki miały być o 15,a są z godzinnym opóźnieniem-pod względem organizacyjnym porażka- przedłużenie konkursu do 1 marca bo ponoć jest duże zainteresowanie, a przybyło tylko kilka przepisów-czyżby ustawka??? namieszaliście w głowach artykułem gdzie zostały wykorzystane przepisy z konkursu-żadnych przejrzystych zasad-wstyd !!!! a taka poważna gazeta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje dla zwycięzców
Ostatnio edytowany 6 marca 2013 r. o 17:55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi to pisać ale przepisy miały być autorskie a 2 z 3 znajdują się od dawien dawna w sieci.Przepis na łososia pod tym linkiem : http://kotlet.tv/losos-z-mango-i-chili a golonka tutaj tylko bez określenia walentynkowa : http://www.wielkieza...256.html. Szkoda że nie przeprowadzili Państwo weryfikacji :/
Ostatnio edytowany 7 marca 2013 r. o 11:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jest z konkursem z makaronem?nie ma wcale rozwiązania.r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha alejazda z neta oprzepisy..hah i nic z tym nie zrobiaa ana nic nie martw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
makaron zjedzony dawm nooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczę że jednak ktoś coś z tym zrobi.Nie może być tak że wygrywają 2 osoby za kopiuj-wklej przepis z innej strony ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może powinien wygrać przepis Any P.: Nadziewana pierś z kurczaka gotowana na parze. Po wklepaniu w wyszukiwarce wyskakuje 459,000 odpowiedzi. A niektóre różnią się a to szczyptą soli, a to rodzajem dodanych warzyw itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie.Chodzi o to żeby wygrał autorski a nie plagiat.Co do mojego to on taki jest !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdolnym polecam Ugotowanych w pewnej TV, można się wykazać, a nie szukać dziury w całym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdolnym polecam Ugotowanych w pewnej TV, można się wykazać, a nie szukać dziury w całym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdolnym polecam Ugotowanych w pewnej TV, można się wykazać, a nie szukać dziury w całym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdolnym polecam Ugotowanych w pewnej TV, można się wykazać, a nie szukać dziury w całym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdolnym polecam Ugotowanych w pewnej TV, można się wykazać, a nie szukać dziury w całym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdolnym polecam Ugotowanych w pewnej TV, można się wykazać, a nie szukać dziury w całym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdolnym polecam Ugotowanych w pewnej TV, można się wykazać, a nie szukać dziury w całym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy zrobią coś z tym plagiatem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy i kiedy rozwiążą poprzedni konkurs....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszustwo ! Wygrały 2 plagiaty i nikt z tym nic nie zrobił !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...