Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak można jeść taki syf i do tego u tego gościa. ale głupi wszystko kupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poblem z Grzesiem to nie tylko brudne łapki, stare niesnaski z właścicielem marki bla bla "Prawdziwy kebab ..". Grzesio narobił sobie wrogów kasując tysiące komentarzy, które pojawiały się na jego profilach.  Miał na tyle sporo czasu, że czuwał i usuwał je na bierząco. Dotyczyły nie tylko jego zachowania, czasem dziwnego zachowania wobec internautów, problemów z seksistowskim traktowaniem koleżanek i pracownic, pod molestowanie podchodzących. Ostro kleił się do płci pięknej. Największym jednak zarzutem, skrzętnie ukrywanym przez media, które miały temat na clicbaity i oglądalność, był problem z matką. Wielu internautów publikowało informacje o prawomocnym wyroku za znęcanie sie nad matką, przetrzymywanie jej w domu wbrew jej woli i wiele innych faktów za uszami Grzesia. De facto media wykreowały Grzesia na bohatera, którym nie jest.  Superman, Batman, Kapitan Ameryka nie bił matki...  Sanepid spoko ...bród wymyć można. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przekonuje mnie to, ale pewnie ma swoich „wyznawców” z kuku i innych tego typu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz znowu nastapi ATAK KONKURENCJI. Nie tylko tutaj ale I na innych portalach. Tj.jego sprawa Co Robi I niech zgrabia. Ja bym bardzo chcial aby te zawistne wredne dziady zbankrutowaly. Za to ze z taka zaciekloscia atakowali go gdzie tylko bylo mozna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko szkoda kelnerek, bo straszny z niego molestant
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Wieloletniego kolegi Grzesia jesteś kawał ch,,a złamanego ,a nie kolega
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co? ten człowiek ma stworzyć dokumentacje HACCP? chyba że studenci mu napiszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super Zbieracz - do fryzjera !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super zbieracz = kiepski zwieracz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo obchodzą komentarze"prawdziwego polaka"?Kto chce zje kebaba i tu i tam i sam uzna co dobre.Ja np.porzygałem się po kebabie prawdziwie polskim z ul.Chopina.A rzekomo jest z tak dobrego mięsa i nawet z dzika który jeszcze wczoraj za...ał koło Zwierzyńca;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jego widok odstrasza od jedzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów będzie jeździć po "kryształy" wożąc przy okazji w tym samym pojemniku kebaby...To jest chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czuję obrzydzenie kiedy wiem , że grzebie nie wiem gdzie i nie wiem skąd zbiera puszki , butelki...i taki gościu ma zrobić mi kebaba? Rzyg! Nie mam nic do tego ale jakoś nie trawie tego gościa ot tak po prostu z samego wyglądu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam gościa, ale nie kupiłbym niczego do jedzenia u niego. Niedogolony, przetłuszczone, niezadbane włosy. Wzbudza u mnie niechęć. i dlaczego on nie ma nakrycia głowy jak przygotowuje posiłek (widać to na głównym zdjęciu). Trzęsie tymi klakami w to mięso. Jesz takie coś i spomiędzy zębów wyciągasz "naturalną" nitkę do czyszczenia zębów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
co? ten człowiek ma stworzyć dokumentacje HACCP? chyba że studenci mu napiszą.
 A po co ma tworzyć, przecież takie dokumentacje się kupuje za parę groszy. Nie ważne czy pracownik/właściciel to przeczytał, ale dla sanepdu ma makulatura być na stanie lokalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odp się od gościa! Dostał kwity - czyli jest OK. Przywalajcie się lepiej producentów wędlin, parówek etc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HACCP to jedna wielka kupa. saepid też. Szpitalne żarcie jest tego dobitnym przykładem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam bardzo, autorze tekstu, a nie zapomniałeś o interpunkcji? Aż mi przykro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to konkurencja mu bród zrobiła w lokalu czy sanepid?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super zwieracz sam nieco napaskudził, ale powycierał i dalej szykuje jedzonko dla ludu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...