Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ulubione slodycze

Utworzony przez papacarlito, 13 marca 2016 r. o 16:28
Hej. Jakie są Wasze ulubione słodkości? Sam jestem wielkim fanem czekolady :() 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam wszystkie cukierki czekoladowe z alkoholem ;), wedlowskie baryłki z likworem oraz gorzką czekoladę. Tej z orzechami też nie odmówię,rodzynki w czekoladzie oraz wiele innych.  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również lubię słodycze z alkoholem. Moje ulubione to czekoladowe baryłki z alkoholem Wedla chociaż na nie akurat nie pozwalam sobie za często. Są to najlepsze czekoladki z alkoholem w sklepach ale nie są niestety takie tanie.    Inne moje ulubione słodycze to: czekolada deserowa jedyna czekolady nadziewane truskawkami cała seria Karmellove ( czekolady plus ptasie mleczko) batoniki oki oraz torcik wedlowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyobrażam sobie dnia beż żelków (jestem od nich uzależniona - są pyszne). Zazwyczaj kupuję te, któe zostały wyprodukowane przez firmę "Gusto" (najsmaczniejsze są "REKINY"!).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynie czekolada mleczna, nic innego mi ze słodyczy nie podchodzi :) Dobre czekolady to według mnie Lidt, Milka, Wedel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi smakuje czekolada z chili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie moglam się przekonać do czekolady z chili. Nigdy nie poróbowałam. Moze dlatego,że czekolada taka ma zawartość kakao 90%, a ja wolę trochę delkatniejsze czekolady. Najbardizej smakuje mi czekolada Wedla gorzka. Często również kupie sobie karmellove. Polecam szczególnie krem do smarowania kanapek Karmellove.Zawsze kupuję sobie z myślą,ze będę smarowała kanapki ale oczywiście wyjadam łyżką :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja córka dostała takie urządzenie od babciu ******galerialucznik.pl/pl/p/urzadzenie-do-wypieku-ciastek-wm2339/1302 i nie ma innej opcji, aby w weekend nie powstały nasze "tradycyjne" cisteczka. szybko i sprawnie więc dlaczego nie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzyłam na to urządzenie z galerialucznik.pl i świetny pomysł dla dzieciaków. Najprawdopodobiej kupie im taką maszynę do pieczenia ciastek, ponieważ robi się je naprawdę szybko, a szczerze mówiąc pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to pamiętam kiedyś potrafiłam zjeść całą czekoladę za jednym posiedzeniem. A teraz jakoś już mnie nawet nie ciągnie, więc skoro jest okazja do zrezygnowania z czekolady to jak najbardziej trzeba korzystać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moją ulubioną słodkością jest szarlotka :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekolada, biała, mleczna, gorzka, w kadej postaci. Po prostu uwielbiam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moimi ulubionymi słodyczami są krówki "Wypasione" od Pszczółki. Mają super konsystencje i są słodziudkie, pychota! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszne to urządzenie z galerialucznik, ale dla dzieci fajna sprawa jeśli jeszcze rwie się do takich rzeczy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gorąca czekolada z malinami i bitą śmietaną :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekolada, ale dobrej jakości, musi być rzeczywiście słodka. Smakuje mi właściwie w każdej formie, również pitnej :D A jako że lubię różnorodność wszelkie bombonierki jak najbardziej też. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uwielbiam wszystko co ma marcepan. Najlepsze słodycze z marcepanem można dostać w Holandii. Różnego rodzaju ciastka, często przywoziłam je do Polski, teraz juz nie bywam tam, dlatego troche mi tęskono za nimi, ale muszę przyznać, że potrafią uzależnić. Dobre są równeiż holenderskie stroopwafle. Te akurat chyba można dostać w Polsce.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubię mleczne czekolady i batony, najlepiej żeby były jeszcze z bakaliami. smakują mi kupne, ale smaczniejsze są te, ktore sama zrobię. zachęcam do wypróbowania takich słodkości są o niebo lepsze od kupnych. może zapropnuję ten przepis na batoniki    ***piwniczanka.pl/zdroweodzywianie/przepisy/batoniki_musli.html  zrobiły furorę w moim domu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uwielbiam mleczne czekolady, bez jakichkolwiek dodatków ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chałwa i serniczek, ale taki domowy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...