Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to jest ? Kto układał ten program?? Zboczeniec czy może modny POżądny STUDENT inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest ? Kto układał ten program?? Zboczeniec czy może modny POżądny STUDENT inaczej.
Widziałeś chociaż jeden z tych filmów? A może przeczytałeś recenzje (o ile potrafisz czytać)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się skłąda,że widziałem wszystkie filmy. Uważam je za dno. Ale niestety takie mamy morale w społeczeństwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się skłąda,że widziałem wszystkie filmy. Uważam je za dno. Ale niestety takie mamy morale w społeczeństwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się skłąda,że widziałem wszystkie filmy. Uważam je za dno. Ale niestety takie mamy morale w społeczeństwie.
Co za wyważona ocena! Wszystkie filmy to wg pana, panie wielki znawco, to dno. Ja widziałem dwa: Po ślubie - mądry, poruszający obraz, obnażający wszechobecną hipokryzję i Wyspę kukurydzy - film, na który warto pójść dla pięknych krajobrazów i przesłania, że natura jest często silniejsza niż człowiek. Ale to fimy dla myślących ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za wyważona ocena! Wszystkie filmy to wg pana, panie wielki znawco, to dno. Ja widziałem dwa: Po ślubie - mądry, poruszający obraz, obnażający wszechobecną hipokryzję i Wyspę kukurydzy - film, na który warto pójść dla pięknych krajobrazów i przesłania, że natura jest często silniejsza niż człowiek. Ale to fimy dla myślących ludzi.
Odezwał się myślący. Kup sobie kalendarz to będziesz miał piękne krajobrazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...