Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

27. Finał WOŚP 2019. Program imprez i wydarzeń w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 stycznia 2019 r. o 21:24 Powrót do artykułu
Okazuje się, że wośp nie daje sprzętu (wyposażenia) do szpitali na własność - oni wypożyczają. Ostatnio zdarzyło się,że potrafią zabrać i innym "pożyczyć". Dlaczego wypożyczają?. Czy ten sprzęt zakupili z własnych pieniędzy?. Moim zdaniem nie mają takiego prawa. Sprzęt darowany raz powinien przejść na własność szpitala. Jeśli w taki sposób będą podchodzili do swojej działalności to wniosek z tego,że cały dotychczasowy sprzęt podarowany szpitalom jest ich własnością. No więc już widzę jaka to jest bogata "spółeczka". To już tylko krok od naliczania"groszowych" opłat za używanie. W tym roku postanowiłem, że nie dam ani grosza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty piszesz człowieku. Poniżej link. ***s://***wosp.org.pl/medycyna/sprzet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa i stać w magazynie zbierając kurz to już lepiej niech pożyczą do innego szpitala i tam pomaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogapić się można, ale ani grosza Owsikowi nie dam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dawajcie pieniedzy Owsiakowi! Przeczytajcie lepiej ***s://marucha.wordpress.com/2018/01/09/mroczne-sekrety-owsiaka-wyszly-na-jaw-tego-nie-wiedzieli-fani-wosp/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy już uwierzyli w Bolka, potem w Owsiaka. Tyle szumu, krzyku, media. A dlaczego człowiek krzyczy? Psychologia. Ile jest spółek, społeczek wokół Orkiestry? Kto go wypromował i dlaczego? Pochodzenie Owsiaka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niejednokrotnie mamy dylemat czy dać " na chleb" proszącemu , niezbyt świeżo wyglądającemu człowiekowi. Nie wiesz na co on to przeznaczy. Z reguły wiadomo na co. Podobnie jest z Owsiakiem. Nie wiem czy gdybym dał ( oczywiscie, że nie dam) to czy nie miałbym moralnego kaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to bez znaczenia, czy ktoś da, czy nie da na WOŚP. O ile to będą prywatne indywidualne pieniądze. Wiadomo, że w tym roku znów zostanie pobity "rekord", bo z pewnością takie spółki jak TVN, czy GW nie pozwolą, by ten próg propagandowy nie został przekroczony. To jak ta akcja ongiś "opłacała się" TVP2 widać po zaangażowaniu TVN. Nawet nie poświęcili swego niszowego kanału TVN7 na ten cel. Ciekawy jestem, ile musiałby Jurek Owsiak... przepraszam, zwykły szary obywatel zapłacić za 24h użytkowania TVN7? I tyle ta akcja jest warta. Najbardziej wkurza, że płacę olbrzymi podatek, WIĘKSZY NIŻ W NIEMCZECH, by standard w szpitalu nie odbiegał od tego u Merkel. Ostatnio tworzono mit nieprzetrwania szpitali bez sprzętu WOŚP?! Kto teraz przejmuje się brakiem sprzętu? Obecnie brakuje personelu do ich obsługi na panstwowej posadzie, bo już popołudniu to NASZ sprzęt oplacony z NASZYCH podatków idzie pełną parą, lecz popołudniu na prywatne konto naszych jakże dzielnych lekarzy działajacych wedle przysiegi Hipokryty. Obecnie WOŚP kojarzy mi się tylko z akcją: "Pomóż przterwać dzieciom lekarzy (rezydentom) zimę.". No, ale te paredziesiąt tysięcy milionów to nawet na miesiąc nie starczy. Obecnie trzeba ratować POLSKIE szpitale przed gangreną, sepsą i żółtaczką. Do tej pory lekarze i personel nie wie, że bakterie przenoszone są na ich nieumytych i nieokażanych rękach. W Ameryce są specjalne osoby w klinikach, które obserwują zachowanie personelu w tej kwestii. Od tego czasu śmiertelność z powodu powikłań zmalała o 20%?! Ile jest warte życie w Polsce? Czy ktokolwiek widział dozowniki z płynami odkażajacymi w chełmskim szpitalu? O ich użytkowanie nawet nie spytam. I tutaj Jurek Owsiak jako medialna osoba mogłaby się wykazać. A tak kolejne osoby uśmierca się w chełmskim szpitalu i to bez odzewu. Napiszą w gazecie i po sprawie. A żółtaczka i inne powikłania po usunięciu "bezinwazyjnego" nadal ma wysoki odsetek w Chełmie. To już nie szpital, a mordownia :( Może prezydent miasta zerknie na te statystyki. Bo o ile jesteśmy niby rozwiniętym krajem, to w szpitalach nadal Afryka. Gdzie salowa brudną ścierą otwiera pomieszczenie, do którego zaraz potem wchodzi pielęgniarka, by umyć ręcę. Oczywiście, gdy zamknie te drzwi, bakterie ze ściery powrocą na jej dłoń. Dlatego w Chełmie wszelki syf dostaje się do ran pacjenta wraz z gangreną. Nasz kraj stać na sprzęt, nie stać nas jeszcze na utrzymanie pazernych lekarzy. To i nie dbają o zdrowie swych pacjentów. Mi też wmawiano, że z moimi żyłami nic nie da się zrobić. O dziwo na Zachodzie dało się?! A tam też bylem leczony z ubezpieczenia... niemieckiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dam nic. Dojenie kasy z nas ludzi - mbank przekazuje każdego 100 tys. na Owsiaka jak 100 ludzi coś wpłaci np po 1zł - a mi każą płacić za kartę 6 zł mc. konto firmy 10 zł + karta 9 zł. To jest z czego dorzucać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże skąd tyle ciemnoty w naszym regionie. Ile zawiści w komentarzach. Jestem lekarzem i co dzień widzę ile sprzętu zakupionego przez WOŚP ratuje pacjentom życie. Niektóre oddziały nie mogłyby w ogóle funkcjonować. Wasz Rydzyk codziennie zbiera od was kupę pieniędzy, zbierał na ratowanie Stoczni itd. I co? Wszystko defrauduje. Kupuje sobie samochody, buduje medialne imperium, opływa w luksusy, a z potrzebującymi nigdy się nie podzieli. Obyście wy i wasze dzieci nigdy nie potrzebowały sprzętu który nie był zakupiony przez taką postawę jak wasza. To Państwo powinno zapewniać wyposażenie do szpitali, ale od dawna rządy oglądają się na się na inicjatywę Owsiaka. Z jedną różnicą, poprzednicy byli wdzięczni, a obecni tylko opluwają. Oni nawet stadniny nie potrafią poprowadzić. Dostali świetnie funkcjonującą, z ogromnymi tradycjami stadninę w Janowie z milionowymi dochodami co roku, a dziś po 3 latach jest ona bankrutem. Ja też nie mogę patrzyć na Schetynę, ale to co robi z Polską obecna banda zawistnych nieudaczników jest przerażające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże skąd tyle ciemnoty w naszym regionie. Ile zawiści w komentarzach. Jestem lekarzem i co dzień widzę ile sprzętu zakupionego przez WOŚP ratuje pacjentom życie.  Niektóre oddziały nie mogłyby  w ogóle funkcjonować. Wasz Rydzyk codziennie zbiera od was kupę pieniędzy, zbierał na ratowanie Stoczni itd. I co?  Wszystko defrauduje.  Kupuje sobie  samochody, buduje medialne imperium, opływa w luksusy,  a z potrzebującymi nigdy się nie podzieli. Obyście wy i wasze dzieci nigdy nie potrzebowały sprzętu który nie był zakupiony przez taką postawę jak wasza. To Państwo powinno zapewniać wyposażenie do szpitali, ale od dawna rządy oglądają się na się na inicjatywę Owsiaka. Z jedną różnicą, poprzednicy byli wdzięczni, a obecni tylko opluwają. Oni nawet stadniny nie potrafią poprowadzić. Dostali świetnie funkcjonującą, z ogromnymi tradycjami stadninę w Janowie z milionowymi dochodami co roku, a dziś po 3 latach jest ona bankrutem.  Ja też nie mogę patrzyć na Schetynę, ale to co robi z Polską obecna banda zawistnych nieudaczników jest przerażające.
  Doktorku nam brakuję lekarzy i personelu medycznego Juras kiedy kupił tomograf? On tylko przewala kasę z WOŚP na Złote Melony, Mrówki Całe i wiele innych prywatnych spółek on jest recydywistą ma zasądzone wyroki i nie wykonuje ich gdzie jest KONSTYTUNCJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogapić się można,  ale ani grosza Owsikowi  nie dam.
Nie dawaj. A potem, kiedy Ty, lub Twoi najbliżsi, trafią do szpitala, poproś, żeby Cię tym sprzętem nie ratowali. Wtedy powiem, że jesteś honorowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dam nic. Dojenie kasy z nas ludzi - mbank przekazuje każdego 100 tys. na Owsiaka jak 100 ludzi coś wpłaci np po 1zł - a mi każą płacić za kartę 6 zł mc. konto firmy 10 zł + karta 9 zł. To jest z czego dorzucać.
Ależ się na Tobie ten mBank dorobił!!! Nie dawaj na Owsiaka, nie dawaj nikomu. Nie ma obowiązku. Idź ze swoją kasą do SKOKów - one są klarowne, przejrzyste, uczciwe, a senator Bierecki, to wzór cnót wszelakich. Będzie pan zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże skąd tyle ciemnoty w naszym regionie. Ile zawiści w komentarzach. Jestem lekarzem i co dzień widzę ile sprzętu zakupionego przez WOŚP ratuje pacjentom życie.  Niektóre oddziały nie mogłyby  w ogóle funkcjonować. Wasz Rydzyk codziennie zbiera od was kupę pieniędzy, zbierał na ratowanie Stoczni itd. I co?  Wszystko defrauduje.  Kupuje sobie  samochody, buduje medialne imperium, opływa w luksusy,  a z potrzebującymi nigdy się nie podzieli. Obyście wy i wasze dzieci nigdy nie potrzebowały sprzętu który nie był zakupiony przez taką postawę jak wasza. To Państwo powinno zapewniać wyposażenie do szpitali, ale od dawna rządy oglądają się na się na inicjatywę Owsiaka. Z jedną różnicą, poprzednicy byli wdzięczni, a obecni tylko opluwają. Oni nawet stadniny nie potrafią poprowadzić. Dostali świetnie funkcjonującą, z ogromnymi tradycjami stadninę w Janowie z milionowymi dochodami co roku, a dziś po 3 latach jest ona bankrutem.  Ja też nie mogę patrzyć na Schetynę, ale to co robi z Polską obecna banda zawistnych nieudaczników jest przerażające.
Polska woli dawać kasę na nauczanie religii. Tylko na pensje katechetów (w tym księży) idzie rokrocznie 1,4 mld zł! Owsiak z tysiącami wolontariuszy przez 26 finałów (czyli 26 lat) nie uzbierał jeszcze miliarda zł. To pokazuje, ile kasy doi z nas wszystkich kler tylko na nauczanie religii, a gdzie jeszcze ich liczne "inne potrzeby"? Owsiak, to kropla w morzu potrzeb. Gdyby cała ta kasa, co na Kościół, szła na służbę zdrowia, to mielibyśmy jeden z najlepszych systemów opieki zdrowotnej w Europie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zyje dzieki sprzętowi wlasnie z WOŚP. Mogliscie sie leczyc nie wiedzac skad jest sprzat. Sa serduszka ale czasem nie zwraca sie na to uwagi przez pośpiech. Warto pomagac dla innych jak i dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...