Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alkohol smakowy

Utworzony przez enej, 18 sierpnia 2015 r. o 13:12
Lubicie alkohol smakowy czy wolicie czysty??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smakowy to łatwiej wchodzi, a żeby czysta była dobra w smaku to już trudnej. W tym temacie stawiam zazwyczaj na Absolwenta, jak piję inne to potem chodzę skacowany. Dzień po wyjęty z życiorysu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zależy od imprezy i towarzystwa. Ostatnio w gronie mieszanym na stole była wódka smakowa bo nie każdy lubi czystą, szczególnie kobiety. Każdy przynosił coś innego. Nie umówiliśmy się na jedną aby popróbować tak delikatnie. Zdania były podzielone chociaż najwięcej pozytywnych głosów dostał absolwent cytrynowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a spróbuj jeszcze innych smaków Absolwenta są idealne jak na moje kubki smakowe zwłaszcza grejpfrutowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja lubię tylko ziołowe wódki - czystej nie piję. Świetnie mi smakuje np. Herbal Vodka, ale przecież to wiadomo, że każdemu może podchodzić coś totalnie innego. ta jest delikatna, przyjemna smakowo, nie pali, nie ma kiepskiego zapachu - i tak właśnie wyglądają moje klimaty. Byle jakie alkohole to ja totalnie omijam, zależy mi po prostu na jakości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...