Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Przyjdzie Mordor i

Utworzony przez Mzl, 11 marca 2015 r. o 22:21
Nie wiem jak Wy, ale ja będąc we Lwowie na Cmentarzu Łyczakowskim zobaczyłem tylko Polaków, którzy z trwoga patrzyli jak groby poczciwych obywateli polskiego Lwowa zostały zbezszczeszczone przez Ukraińców i na ich miejscu teraz istnieją kiczowate nagrobki komunistycznych notabli ukraińskiej SSR ..., widziałem w turystycznym autobusie tworzenie nowej zakłamanej historii, w której Ukraińcy jakoby zbudowali większość zabytkowych kamienic Lwowa, widziałem dwa pochody nacjonalistów ukraińskich ( rok przed wojna z ryskimi) po głównych ulicach miasta, widziałem zrujnowane śliczne domy Polaków, o które nikt nie dba bo po co .. To lachów ... widzialem wszechobecna korupcje, której winien jest kto ?? tylko i wyłącznie Ukraińcy ! Widziałem irracjonalna nienawiść do Polaków i przekonanie ( irracjonalne) ze wszystko co złe w tym mieście jest przez Polaków ... Sztuka GNIOT, tak jak cały wyssany z d...py temat książki i ciągła potrzeba dopieprzenia swoim??? rodakom....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak  miło  opluwać  Polaków,czy  za  komuny,czy  teraz,lewackie gadziny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mordor to zrobili Ukraińcy na Wołyniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się spektakl podobał. Czy wyśmiewa Polaków? Nie wiem, raczej nie. Po prostu tacy jesteśmy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...