Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cała Polska już wie, że Agata nie umie gotować

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 września 2019 r. o 09:29 Powrót do artykułu
Świetna informacja! Na prawdę zmieniło to mój poranek a może i życie xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niepotrzebnie starą lałem jak przypaliła wodę w czajniku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... i nagle świat stał się lepszy... jeszcze tylko wrzutkę o marszu równości poprosimy i już będzie komplet....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Pani Redaktor. Ja jestem części Polski i nie wiem, że jakaś Pani źle gotuje. Takim tytułem wprowadza Pani w błąd potencjalnych 30 milionów umiejących czytać Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fascynujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogotowałbym z nią w kuchni a potem zrobił małe co nie co. ESSA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie warto dla takich artykułów dalej opłacać płatną subskrybcję dziennika. To właśnie takie artykuły są sensem zycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba najglupszy program jaki mialem nieprzyjemnosc ogladac, moze zrobic turniej na najbrzydsza babe, najgorszego sportowca czy najglupszego studenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo to wogole interesuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo sympatyczna Pani. Życzę powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż. Trzeba się brać za wszystko co jest, robić z siebie glupka, żeby wypłynąć. Ot ambicje... Co za czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie harpun na tego wieloryba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już ostatnia chwila aby podnieść swoje kwalifikacje lub zdobyć nowy zawód i to całkowicie ZA DARMO! Zapisz się już DZIŚ do bezpłatnej Szkoły Policealnej COSINUS w Białej Podlaskiej! Możesz to zrobić bez wychodzenia z domu poprzez formularz online zamieszczony na stronie ***cosinus.pl. Zajęcia zaczynamy już 28 września! Zdobądź ostatnie wolne miejsca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nie oglądam tego reżimowego gów .. na, to i owej damy nie zobaczę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Agata zrobi wszystko aby pojawić się w telewizji, co wiele razy pokazała. Gdyby była taka konieczność to weźmie igły i nitki zaceruje co trzeba i wystartuje w programie jestem dziewicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...