Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co z filmem o Beacie Kozidrak? Producent zabrał głos

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 10 stycznia 2022 r. o 20:39 Powrót do artykułu
Jak aura wobec przestępcy, bo ilość wydmuchanych promili nie była już wykroczeniem, ma być inna ? Dość tego przyzwolenia dla pijanych kierowców !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... za dziecko jadące bez karty rowerowej zapłacisz 1500 pln. Ile mandatu zapłąciła ta Pani za jazdę po pijaku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dziecko do 17 roku życia nie zapłacisz nic. Wystarczy znać kodeks wykroczeń. Ot de.bile z pis nawet tak prost rzeczy potrafią schrzanić. Dziurawe prawo którego sztandarem jest zakaz przyjazdu z afryki na komunię w grudniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milion razy było pisane, ziobro to zero. Ten baran na UJocie miał ledwo tróje na prawie. To był baran poniżej przeciętnej. Dziwicie się, że teraz nowe prawo i reformy to jest kompromitacja intelektu? Ja wcale. Jakich owoców spodziewacie się z ZERA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do fiej: za dziecko do 17 r ż odpowiadają rodzice przed sądem ds rodzinnych, za jazdę bez karty rowerowej grozi grzywna do 1500zł. Powyżej 17 r ż młody (lub młoda) odpowiada sam/a. Grzywna w tej samej wysokości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem wszyscy posiadacze microsamochodów powinni zostać surowo pouczeni odnośnie posiadania odpowiednich uprawnień. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A plakat z pijaczką Kozidrak dalej wisi w centrum Lublina. To wstyd, że władze Lublina wykorzystują ją do promocji miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...