Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Django" reż. Quentin Tarantino. Recenzja filmu

Utworzony przez Zoe, 23 lutego 2013 r. o 00:52
Wspaniały film.!!!! Mocno trzyma widza w krześle. Dodatkowo doskonałe teksty pełne humoru. Polecam!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem pewien czy taki wspaniały. Zawiodłem się na Tarantino i na " Django ", być może miałem zbyt duże oczekiwania już na samym początku. Wiem jedno - ten film jest raczej średni i jako western i jako film Tarantino. Świetny Waltz nie zrekompensuje słabego scenariusza;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waltz rzeczywiście był świetny i w momencie, kiedy zniknął z ekranu historia trochę straciła, ale nie zmienia to faktu, ze film był bardzo dobry, nie tylko za sprawą niemieckiego aktora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hermiona Mam takie same odczucia, w momecie kiedy go zastrzelili odechciało mi się oglądać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Scenariusz jest świetny. Słusznie dostał Oscara. http://www.ekb.szczecin.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...