Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ferie 2018: Pomysły i propozycje od A do Z

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 stycznia 2018 r. o 22:24 Powrót do artykułu
moje dziecko nie dostaje 500+ bo dla cholernych pisowców ono jest z gorszego sortu i jest bardzo bogate bo mój dochód na osobę aż 800 zł a biedni ministrowie, posłowie czy senatorowie dostają, no bo jak mają żyć zarabiając tylko ok. 10-50 tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez nie dostaję 500+ bo mam 850 zł dochodu na osobę i jesteśmy za bogaci, a np. ziobro i inni biedni ministrowie i posłowie dostają dostaje bo dla pisowców są "biedni"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam kuźwa i nie stać mnie na opłacenie ferii dla dziecka , cholery katolickie pisowskie, a może zróbmy jaszcze zbiórkę aby dzieci ministrów ,posłów, celebrytów itp. "biedaków" mających dochód na osobę ok. 2- 50 tys czy więcej na osobę miały za co wypoczywać, bo te 500+ co dostają to im mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zrób sobie matołku drugie dziecko a będziesz bogatszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My sobie na narty wyjazdu nie możemy odmówić i szkoda tylko, że naprawdę dobrych warunków teraz to już tylko za granicą można szukać... czeka nas więc kawał drogi, ale auto też mam przygotowane i w chemiczna-hurtownia nazamawiałem odmrażacz do szyb, zamków i inne zimowe cuda, więc mam nadzieję, że nie będziemy mieć problemów z autem po nocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My uznaliśmy, że w tegoroczne ferie nie chcemy absolutnie marznąć tym bardziej, że i tak o pięknej zimie u nas możemy zapomnieć, zamiast tego z Itaki znaleźliśmy egzotyczny wyjazd w opcji last minute i postanowiliśmy się powygrzewać na Wyspach Zielonego Przylądka, zamiast czekać z upragnionym urlopem aż do lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rejs to genialny pomysł, chociaż pewnie podoba mi się tak bardzo bo sama też na niego wpadłam, tyle tylko, że ja dłuższy rejs po Wyspach Kanaryjskich z Itaki itaka.pl/rejsy-statkiem/pomysl-na-prezent/ wykupiłam i to jest świetna sprawa, wydaje się, że niby wypoczynek taki na statku mogłby być nużący ale tam jest tak aktywnie to rozplanowane, że nie sposób się nudzić i na statku i na lądzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...