Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Finał WOŚP 2018 w Lublinie i regionie. Co będzie się działo?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2018 r. o 09:34 Powrót do artykułu
Już lecę, trzymajcie mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...na razie nikt nie odbiera nam prawa do aktywnego wspierania WOŚP. W kręgach polityków nieprzychylnych jakimkolwiek inicjatywom jednoczącym młodzież wokół idei wspierania najsłabszych widzimy trend do odradzania, a nawet wrogości. Są to jednak osoby o ohydnym charakterze i tylko podobni im gardłują ... Osobiście nie daję żadnych pieniędzy na Caritas, ale to moja prywatna sprawa i nie obrażam wspierających organizację kościelną....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie stać mnie na wiele, ale w tym roku, widząc, co dzieje się ze służbą zdrowia podwoiłam datek do 100 i nie żałuję! Każdy powinien słuchać własnego sumienia, co nie znaczy, że każdy musi wspierać pana Owsiaka! To leży w sferze wolnego wyboru! W moim wieku pieniądze na niewiele się zdadzą, a chociaż innym pomogę! Mam dach nad głową, ciepło oraz wnuki często mnie odwiedzające, jak tez nowy komputer, którego pilnie się uczę! Co mi więcej potrzeba oprócz zdrowia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracałem właśnie ze spaceru, kiedy nagle podbiegła do mnie jakaś młoda panna krzycząc czy "pokazać ci puszkę". Wrzuciłem 2 dychy, ale niesmak pozostał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do pozytywnej emerytki! Lepiej bys dala te pieniądze wnukom niż na narkotyki na tych wodstokach. Pomyśl głupia niepiśmienna babo, co jest lepsze i komu służy, a służy to zaśmiecaniu Polski przez wulgarności i chamstwo. On sobie nabija kasę przez takich jat ty i inne. Już nad grobem ale bez rozumu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja Czyściciel wystawiam na licytację kamienicę co mi ją przysądzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie panie Jak tylko Panie Ministrze, jasne? Owsiaka nie lubię, ponieważ został wytypowany przez stare służby do kontrolowanego skanalizowania poglądów młodzieży na różne sprawy, w tym na politykę przede wszystkim. Dzięki temu lemngi kręciły lody, prywatyzowały nie tylko warszawskie kamienice i przede wszystkim uniknęli kary za lata zdrady i zaprzaństwa. Odziedziczone buractwo pomijam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu te biedne dzieci zmanipulowane przez swych durnych rodziców będą marzły i żebrały dla tego pasożyta, Owsika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Wracałem właśnie ze spaceru, kiedy nagle podbiegła do mnie jakaś młoda panna krzycząc czy "pokazać ci puszkę". Wrzuciłem 2 dychy, ale niesmak pozostał
ona daje 100 zł, bo podejrzewam, że jej dzieci naklepały bachorów i za darmo dostają od pracujących podatników w wuj pieniędzi z 500+ i ona nie musi już ich karmić, gdzie właśnie ja zapieporzam na te jej cholerne wnuki tj, na 500+ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Babciu, módl się o rozum bo tego nie masz wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabość intelektualne niektórych ludzi skłania ich do wysiłku skierowanego na obrażanie odmiennie widzących otaczający nas świat! A szkoda, ponieważ system edukacyjny jest otwarty na wszystkich, a pomimo to ponosi klęski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale juruczek was naciaga .. losie musza zarobic na KOlejnego Land Roverka za 250 tysi? ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy 500+ przeznaczyć dla chorych, a młodych zdrowych rodziców pały i do pracy jak sobie naklepali bachorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy dziewczynka w Poznaniu urządziła zbiórkę na leczenie chorej mamy, za..bany Urząd Skarbowy był na drugi dzień na kontroli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Fajny ten jego land Rover.
 Zazdrościsz mu mendo?Idx do pracy, przestań dawać na tacę to tez będziesz miał auto. Zrozumiałes scierwojadzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaa napisał:
undefined napisał:
Fajny ten jego land Rover.
Zazdrościsz mu mendo?Idx do pracy, przestań dawać na tacę to tez będziesz miał auto. Zrozumiałes scierwojadzie?
 no i wuj, ja pracuję baranie i teraz z 500+ za pieprzenie się i rozmnażanie dostają za darmo więcej jak ja za pracę i na wuj w tym chorym kraju pracować wystarczy naklepać stado bachorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ILE KOSZTUJE OCHRONA WOŚP ? DLACZEGO PODATNIK MUSI PŁACIĆ ZA TO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dominikanki obchodząc Dzień Pingwina, zebrały 5 milionów złotych na nowy dom dla swych niepełnosprawnych podopiecznych. KOSZTY ZBIORKI ZERO ZLOTYCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek i Złoty Melon, Hanka i Złoty Ratusz, Bury i Zlota Sztabka - I gra orkiestra :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj szczegolnie jestem dumny że jestem Polakiem. Brawo WOŚP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...