Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Holi Festival w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 czerwca 2018 r. o 07:46 Powrót do artykułu
Ta..... i torebka niewiadomego pochodzenia proszku za 10zł. Zdziercy. To już lepiej kupić sobie kilo pudru zafarbować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabawa fajna i spontaniczna ale proszek po 10 pln za garść ??? !!! Toż to kosmos, ja biorę kilo mąki i też będzie ok uważam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tia...i za parę latek problemy z płuckami, bo cholera wie co to za proszek i czy bezpieczny...Pylica jak w banku!!! Nie wydaje mnie się, zeby to było neutralne dla zdrowia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak komuś zrobią pranie mózgu, to w głowie tylko woda i proszek. Jakich głupot ktoś nie wymyśli aby się obrzydliwie wzbogacić a naiwnych nie brakuje jak w Amber Gold.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ja wiem, że nie macie nic do roboty poza oglądaniem TVP info i wypisywaniem tych bzdur, ale te teorie o pylicy to już chyba lekkie przegięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koka chera chasz w woreczkach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy wiedzą, jakiemu bogu oddają cześć rzucając ten kolorowy syf w powietrze:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSD,HERA,KOKA I HASZ PODZIEL SIE Z KOLEGAMI CZYM MASZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posypywanie się mąką to też pomysł Grobla?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banapur, Brahnamputra, Kryshna - zamiast klękać przed żydem na krzyżu wolimy okazywać cześć wam, prawdziwym bogom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po ile sprzedawali te kolory? Po 10zł? Ale zdzierstwo. Polak potrafi dymać rodaka. W świdniku na Air Show podobny mechanizm. Nakupowali hurtowo styropianowe samolociki po 5zł/szt, a sprzedawali dla dzieci na terenie pokazów po 30zł za sztukę. To jest dopiero sztuka.... umić tak dymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...