Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

III Bieg dla Niepodległej w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 listopada 2019 r. o 22:08 Powrót do artykułu
Kto jest organizatorem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizatorami są Marcin Mizera, IUNG oraz Muzeum Czartoryskich w Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jest wpisowe? Czy ktoś kto to zbiera rozlicza się z tego? Przecieź na medale, puchary i nagrody od sponsorów!!! Ktoś mógłby się tym zająć a organizator odpowiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizator Mizera który zaangażowany jest po stronie pis. Policja a Zabrała mu prawo jazdy a ostatnio zatrzymała go za kierowanie bez dokumentów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokaż mi bieg bez wpisowego cwaniaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze dlaczego nie ma plakatu tego wydarzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizatorami są Marcin Mizera, IUNG oraz Muzeum Czartoryskich w Puławach.
 A kto sponsuruje? Kto jest patronem? Dlaczego tak skormnie opisano to wydarzenie? Wstydzi się ktoś czegoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na wydarzeniach Pana Mizary promują się tylko politycy i działacze PiSu????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu coś się dzieje w Puławach. Wydarzenie z jajem i zawsze fajni znani goście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Pisowcy i pisowskie media wspierają to wydarzenie. TVP Lublin, radio Lublin. Wszystko jasne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokaż mi bieg bez wpisowego cwaniaku.
  ***s://biegambolubie-lasy.pl/biegambolubie-lasy-w-nadlesnictwie-lubartow/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno przed biegiem ma zostać odśpiewana pieśń Bij Bolszewika bij, jeżeli tak, to mnie tam na pewno nie będzie. Panie Mizera, dlaczego Pan nawołuje do nienawiści? To język przemocy. Każdy człowiek zasługuje na szacunek. Te imprezy powinny być zakazane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faszysta Mizera wyznaje kult bandyty Pilsudskiego i Pisowców. Cała ta impreza ma jeden cel - mieszanie ludziom w głowach i stawienie na świeczniku bandziorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto nie chce niech nie płaci i nie bierze udziału.Czy ktoś kogoś do tego zmusza???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My z koleżankami pobiegniemy, bardzo fajna impreza !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem ten bieg w ubiegłym roku, zaskakuje mnie prowizorka, a trasa jest nieprzygotowana do bezpiecznego biegu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze biegi robi pewna fundacja. Teraz dostaną 100 tys. Z Urzędu Miasta Puławy i będą jeszcze lepsi. ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mizera to zła ideologia, to faszyzm. Uważajcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktyvznie, plansze z Piłsudskim już pod Pałacem ustawili. Racja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Mizera znalazł sobie w końcu porządną kobietę? Hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...