Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Impreza firmowa

Utworzony przez pixeloza, 7 maja 2012 r. o 23:44
Na imprezy fimrowe na topie jest Fotobudka.  Fotobudka Lublin crazyfocia wiem, że robiła takie imprezy. Mają dowy sprzęt, dość imprezowo to wygląda bo jest podświetlany diodowo. No i mają Green Screen.
Ostatnio edytowany 16 sierpnia 2014 r. o 19:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielona Polana w Łączkach - nigdzie indziej nie ma aż takich możliwości. Przede wszystkim kort, basen, plaża, masa rozrywek, łącznie z paintballem - cały czas się dzieje. I co najlepsze - to można zarezerwować w cenie podobnej co samą salę konferencyjną w mieście!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza zabawa na imprezach firmowych http://fotobudka.lublin.pl Polecam, są rewelacyjni! Ostatnio bawiliśmy się z nimi na imprezie firmowej ale i na studniówce. Sprawdzeni fachowcy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w pracy organizują imprezę integracyjną, żeby ludzie się rozluźnilii i temat atrakcji sprzedali mi. Przeszukałam internet i fotobudka to chyba strzał w dziesiatke. Całkiem ciekawe ceny znalazłam na http://fotoselfie.pl/oferta/ chyba się na nich zdecyduję. W ramach wynajmu są również gadżety i oferują asystenta. Może się przydać, nie będę musiała sama tego ogarniać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wynajmij doki góralskie w Zielonej Polanie- zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php Dla poważnych gości wynajmij salę, inni mogą skorzystać z imprezy na świeżym powietrzu z pieczonym prosiakiem w roli głównej. W ramach oferty jest również masa atrakcji takich jak basen czy paintball.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja szczególnie polecam Fotobudkę z Lublina na imprezę firmową. Ostatnio obecna była na dużej imprezie plenerowej dla największej firmy produkcyjnej regionu i okazała się strzałem w dziesiatkę. Podobno pracownicy trzymają zdjęcia z tej fotobudki na biurkach w pracy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm... A nie lepiej po prostu zlecić organizację takiej imprezy profesjonalistom? Przecież są firmy, które żyją z tego, że organizują  firmowe imprezy integracyjne . Dobrze im to wychodzi, więc każdy jest zadowolony.  Porozmawiaj o tym z Szefem, może zdecydujecie się zlecenie tego zadania.  Na pewno będzie Ci łatwiej :D 
Ostatnio edytowany 11 lutego 2015 r. o 12:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podzielam powyższą opinię - powierzenie takiej sprawy firmie, która organizuje imprezy integracyjne, eventy oraz wesela, wydaje się być najlepszym rozwiązaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też kiedyś miałem przyjemność organizować taki zjad :) Nie zazdroszczę takich zadań, bo wiem ile przy tym roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam macieja wilkanowskiego - ma duże portfolio, sam byłem na dwóch imprezach, które prowadził. zapewnia sporo atrakcji, jak karaoke, odpowiednie oświetlenie, dymy i inne rzeczy, a do tego jest przystępny cenowo.
Ile konkretnie? Bo zależy nam żeby ktoś zajał się imprezą profesjonalnie, ale nie policzył sobie za usługę jak za złoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
foto budka? :D jakaś sala, muzyka i styka :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak - moje zdanie jest takie, że nie ważne gdzie taka impreza się odbywa. Ludzie muszą się bawić i integrować. Trzeba zawsze zorganizować jakieś zabawy np. z BUM BUM RURKAMI, które sprawdzają się zawsze i wszędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panjacek1985 ma racje fotobudka była ostanio u nas na takiej imprezie o ta: http://crazyfocia.pl i było rewelacyjnie mają super efekty specjalne. Tzn mieliśmy jakieś zabawy w postacie grania w piłkę w olbrzymich kulach plastikowych był byk do ujeżdrzania ale CrazyFocia pobiła wsszystko a wg cennikanajtańsza ;) Animator był ogarnięty i w sumie super mamy pamiątkę. Więc jeśli chodzi o fotobudka lublin to http://crazyfocia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że to http://profly.pl/index.php/dla-firm jest ciekawy pomysł na imprezę firmową. Fotobudka się może przy nim schować :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile konkretnie? Bo zależy nam żeby ktoś zajał się imprezą profesjonalnie, ale nie policzył sobie za usługę jak za złoto.
z nagłośnieniem? pełną obsługą? około 1500złotych, zresztą poszukaj na stronie kontaktu: djmw.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odsyłam tutaj - zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php Kwestia tego gdzie mieszkacie. Tam mają kort, basen, mnóstwo atrakcji, wiele się dzieje - no i salę konferencyjną mieliśmy za free. Miejscówkę zdecydowanie polecam - super warunki.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki to region?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...