Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Incepcja" - film dla dużych chłopców

Utworzony przez CYC, 31 lipca 2010 r. o 19:27
Film znakomity, gorąco polecam. Autorowi tej "recenzji" proponuję większe skupienie podczas projekcji lub odstąpienie od monumentalnych epikryz w stylu wszystko co z USA w kinie to be..... Film wyjątkowy, nowatorski, wielowątkowy, przestrzenny z bardzo dobrą grą aktorską, muzyka adekwatna do klimatu i rozmachu filmu, efekty specjalne na najwyższym poziomie a , że trzeba troszkę pomyśleć to inna bajka..... Infantylizm opisu filmu jest rażący a jednostronność żenująca. Polecam zmienić profesję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba cię gościu pogięło... to był najlepszy fil na jakim w życiu byłem ! nie było klimatu mówisz? Powiem ci coś tu już od 8 minuty filmu tak wciągnął mnie film i wszystkich na sali że z otwartymi ustami oglądali ... wszyscy czekaliśmy co było dalej. Nolan tak budował napięcie przeskakując z jednego bohatera na drugiego z jednego poziomu snu na drugi że to było czyste mistrzostwo świata.. do tego doszły efekty specjalne ekscytujące sceny walki nieoczekiwane zwroty akcji , muzyka bardzo dobra gra aktorów bez zastrzeżeń wszytko to tu trzymało wysoki poziom prócz opini jednego krytyka który oglądał chyba toy story a nie incepcję. POLECAm ten film każdemu, bo każdy znajdzie tu cos dla siebie.. a pomysł na film i wykonanie uznaje za genialny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z tobą cyc i locant niesamowity film gościu ty od krytyki idź se daj spokój i na emeryturę idź ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor recenzji to nie gościu, tylko kobieta, stara panna nawet, nieco zdziwaczała, która rzeczywiście powinna trzymać się z dala od takich recenzji na takim poziomie... I od zbyt trudnych filmów. Pozdrawiam Cię Agnieszko, Boguś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcami - film naprawdę znakomity. Jeden z najlepszych jakie widziałem od dłuższego czasu. Polecam również 'Memento' tego samego reżysera, jeśli ktoś jeszcze nie widział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koncowka filmu jest niezrozumiala,byli nadal w snie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bagi napisał:
Autor recenzji to nie gościu, tylko kobieta, stara panna nawet, nieco zdziwaczała, która rzeczywiście powinna trzymać się z dala od takich recenzji na takim poziomie... I od zbyt trudnych filmów. Pozdrawiam Cię Agnieszko, Boguś
tesz Cię Bogusiu (jesli faktycznie tak sie nazywasz, w co wątpię) pozdrawiam. Masz racje "gościu" czyli ludzie to faceci, a ja jestem kobietą czyli "niegościu". Ale na szczęście każden jeden może oglondać filmy jak spotrafi i umi. I na dodatek można o tym dyskutować merytorycznie, a nie ad personam. Jeśli wiesz o czym piszę. Ale jako żonaty gościu i nie dziwaczały pewnie wiesz. serdeczności. agnieszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genialny film, w najbliższym czasie wybieram się żeby zobaczyć go ponownie. Co do recenzji, to jakieś totalne nieporozumienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
genialny film! ci którym się nie podobał chyba go nie zrozumieli. Jeżeli chodzi o zakończenie to rzeczywiście wyglądało na to iż to był sen ale w ostatniej chwili miało się wrażenie jakby miał się zatrzymać więc można to zrozumieć dwojako
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...