Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść Niepokonanym Wśród tandety lśniąc jak diament Być zagadką której nikt Nie zdąży zgadnąć nim minie czas" Perfect
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje. Jak się cieszę, że pisowski polityk Cugowski nie firmuje już Budki Suflera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale obciach. Pewnie za niedługo muza na miarę Żenkowego "Przez twe oczy zielone"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romuald Lipko zostawił po sobie spuściznę, piosenki które chcą zagrać ku jego czci .Też jestem za tym żeby to było pod szyldem Budki Suflera. Przesłuchajmy i wtedy ocenimy czy warto tworzyć takie projekty. Ode mnie tylko, że chciałbym więcej gości. Różne wokale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszymi wokalistami według mnie i kilku kolegów był Romuald Czystaw oraz Grzegorz Kupczyk w świetnych kawałkach niekompletnej Budki czyli zespole Wieko. Panu Cugowskiemu szacunek oczywiście się należy za gigantyczny dorobek muzyczny. Pozdrawiam panów z Budki szczególnie Mieczysława który jest wulkanem energii i dziękuję za Wieko oraz Kupczyka który również jest niesamowicie energetyczny na scenie, razem stanowili fenomenalne połączenie czystego rocka. Panie Tomku pokażcie że dobry mocny rock nie ma niczego wspólnego z wiekiem wykonawców bo ja gdy takowy słyszę znowu mam 18 lat zamiast 55.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem Kawalca na koncercie jego sporego projektu sprzed kilku lat pod szyldem twórczości Joe Cocker'a. Byłem w szoku, że gość od randki w ciemno ma tak świetny głos i brawurowo wykonywał kolejne covery z hitów Joe Cockera!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają rację, Kawalec jest znany z charakterystycznego głosu i często podkłada głos w dubbingu. Teraz tylko rozważnie dopracować teksty. Mam też nadzieję na rearanżacje starszych utworów, oraz publikacje nieukończonych dzieł Romka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...