Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Jesteś Bogiem", film który przywraca wiarę w polskie kino

Utworzony przez Świdniczanin, 23 września 2012 r. o 08:32
No byłem wczoraj na 13:45 w Lbn. Film warty aby go obejrzeć. Nie zdziwcie się jak na seans przyjdą gimbusy w rurkach w full capach i ze sweet grzywką na czole;/ Gimbusów było pełno którzy się śmiali z poniektórych scen które nie powinny bawić ,a deb***ne gimbusy nie rozumieją filmu.Np scena jak MAgik nawija na klatce schodowej. ku*** stwierdziłem że film powinien być od 17 roku życia lub nawet od 18stego ze względu na to jak środowisko gimnazjalne to odbiera. Podczas seansu gdy leciała jakaś piosenka to sobie śpiewałem ją cicho pod nosem. A gdy były napisy końcowe i leciało w tle Jestem Bogiem pod inny bit to jakieś dzieciaki chyba chciały zaimponować i śpiewały w rytm i się jeszcze chamsko patrzyli na mnie i nakumpla myśląc że potraktujemy ich jak Fanów czy co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj tez jest dobra recenzja, polecam! http://stayfly.pl/2012/09/magik-to-sku***el-recenzja-filmu-jestes-bogiem/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdniczanin napisał:
No byłem wczoraj na 13:45 w Lbn. Film warty aby go obejrzeć. Nie zdziwcie się jak na seans przyjdą gimbusy w rurkach w full capach i ze sweet grzywką na czole;/ Gimbusów było pełno którzy się śmiali z poniektórych scen które nie powinny bawić ,a deb***ne gimbusy nie rozumieją filmu.Np scena jak MAgik nawija na klatce schodowej. ku*** stwierdziłem że film powinien być od 17 roku życia lub nawet od 18stego ze względu na to jak środowisko gimnazjalne to odbiera. Podczas seansu gdy leciała jakaś piosenka to sobie śpiewałem ją cicho pod nosem. A gdy były napisy końcowe i leciało w tle Jestem Bogiem pod inny bit to jakieś dzieciaki chyba chciały zaimponować i śpiewały w rytm i się jeszcze chamsko patrzyli na mnie i nakumpla myśląc że potraktujemy ich jak Fanów czy co ?
A od ilu jest ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez ograniczenia wiekowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny film !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zgodze sie co do kategorii wiekowej, bylam na seansie o 10,20 gdzie bylo pelno gimnazjalistow z plecakami tak jakby sie na wagary urwali po czym dokladnie mialam takie samo uczucie, ze nie odbieraja filmu w te strone ktora powinni. jedna z malolat wychodzac puscila z telefonu "Jestem bogiem" i sie bujala myslac, ze jest fajna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyobrażam sobie, co muszą czuć ci wszyscy, którzy są niewierzący...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdniczanin napisał:
No byłem wczoraj na 13:45 w Lbn. Film warty aby go obejrzeć. Nie zdziwcie się jak na seans przyjdą gimbusy w rurkach w full capach i ze sweet grzywką na czole;/ Gimbusów było pełno którzy się śmiali z poniektórych scen które nie powinny bawić ,a deb***ne gimbusy nie rozumieją filmu.Np scena jak MAgik nawija na klatce schodowej. ku*** stwierdziłem że film powinien być od 17 roku życia lub nawet od 18stego ze względu na to jak środowisko gimnazjalne to odbiera. Podczas seansu gdy leciała jakaś piosenka to sobie śpiewałem ją cicho pod nosem. A gdy były napisy końcowe i leciało w tle Jestem Bogiem pod inny bit to jakieś dzieciaki chyba chciały zaimponować i śpiewały w rytm i się jeszcze chamsko patrzyli na mnie i nakumpla myśląc że potraktujemy ich jak Fanów czy co ?
pytam się co to do urwy sa gimbusy rurki to chyba waskie spodnie full cap? czytam te zj//eane komentarze jak stara szkola smieje sie z dzisiejszych gimnazjalistow sami nie lepsi byliscie zje//ane matoly itez was tak starsi odbierali tyle ze jesli chodzi o hip hop to fakt dopiero kielkowal i najlepsi wykonawcy zaczynali a teraz patrzac dobry hip hop to kto go robi jak nie stara elita co im 30stka stuknela na leb zmienil sie poglad na zycie rapuja o czym innym i tez znajda sie stare rury co powiedza ze lipe robią kiedys bylo lepiej trzeba zrozumiec pewne etapy zycia i srac na malolatow bo bylo sie podobnie tępym zamknac ryj i nie zalic sie w komentarach ze lamusy przychodzą na film cza bylo qurwa zostac w domu i sciagnac z torentow gowno mnie to obchodzi jak gimnazjalisci to odbierają co robią itp. Ty pewnie co czujesz sie lepszy bo jestes kilka lat starszy od gowniarzy nikt baranie nie chcial ci zaimponowac jeszcze sie chamsko patrzyli chyba jakas obsesje masz wybierz sie do psychiatry albo pojmij troche zycia a nie klepiesz durne komentarze na forum PRAWDZIWY FANIE pfk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dekulturator napisał zaje...boską recenzję. polecam film. widziałam i jest wstrząsający!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...