Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pudelek Wschodni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ciąży i pije wino ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za splendor i łaska od żydomasoństwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sok porzeczkowy XD A świstak siedzi i zawija w sreberka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ło matko, wcześniej muzeum klocków Lego, tera p. Joanna, co za atrakcje w tym Kazimierzu, chyba pojadymy tam posiedzieć na murku w łikend
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qrde co za sensacyjne info. Moje życie stało się kompletne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOOOW! Ale wiadomość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo to obchodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tej wiadomości brakowało mi do pełni szczęścia w moim życiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- MOJE ZYCIE JUŻ NIGDY NIE BĘDZIE TAKIE SAMO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telewizja prasa brukowa wykreowała ludzi z nikąd nawet tych co rozumem nie grzeszą. Chcę powiadomić że Pani Ania nauczycielka z II piętra też jest w ciąży Ale czemu prasa o tym nie pisze. Dziwne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżus Marja, to tera woźnice kazimierskie podniosą ceny konnych przejażdzek o minimum 200%!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SEZON OGÓRKOWY W PEŁNI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ktorej restauracji?? Mozna będzie pocałować siedzisko krzeslo na ktorym siedziala??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne to miasto że musi znosić najazdy kogoś takiego. W USA jej nie chcą to lansuje się w Polsce. Zenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tacy ludzie muszą mieć ubaw między sobą, ze zwykli ludzie za nimi sie ogladaja i czytają o ich życiu zwykłym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomość dnia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, ta wiadomość zmieniła mój dzień, mój świat, jestem lepszym człowiekiem w super świecie. Oby więcej takich dobrych nowin, po prostu nie do opisania szczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to wiadomość dnia! !!!!!!!!!! Redakcje miejcie litość nad nami czytelnikami! Dlaczego uważacie nas za skończone cymbały, których nic lepszego nie interesuje jak tylko kto, gdzie, kiedy, za ile, z kim?? Już lepiej piszcie o kleszczach i komarach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To super, tylko kogo to k.. a obchodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...