Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Stara kro...a w ciąży, ma się ku@wa czym chwalić...on to nie ojciec a dziadek hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za dziadek z nią na zdjęciu? Ten od parasola ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna Krupa z 500+ w Kazimierzu Dolnym ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sok porzeczkowy XD A świstak siedzi i zawija w sreberka!
  Jak najgorszy sort menla, byle co aby z kieliszka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ło matko, wcześniej muzeum klocków Lego, tera p. Joanna, co za atrakcje w tym Kazimierzu, chyba pojadymy tam posiedzieć na murku w łikend
 Tylko nie blokój dróg rolnikom, bo oni są od tego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biblia : "Bóg nie patrzy na to, na co patrzy człowiek. Człowiek patrzy na to, co jest przed oczyma, ale Pan patrzy na serce " ........ " Złoty kolczyk na ryju świni to to samo, co piękna niewiasta bez obyczajności" - księga przysłów Salomona 11:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno mnie to obchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wino, lecz sok z czarnej porzeczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zacytowałbyś jakąś inna bajkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co chodzi?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co chodzi?.
 Ja też nie rozumiem. Joanna Krupa to znana modelka, znana z mediów, głównie TVN. W zasadzie gdyby nie ta stacja nikt by nie wiedział kto to jest. I tyle. Dlaczego to jest takie wkurzające, że pobyt jej np. teraz w Kazimierzu jest na pierwszych stronach gazet, nawet dziennika wschodniego? Bo wkur....ia to, że np. jest wielu ludzi, którzy ciężko pracują, np. górnicy, czy inni, ludzi którzy też pomagają innym.... ale w ciszy.... nie mają jednego - medialnej otoczki. A media kochają twarze, które brylują w nich - bo dzięki temu te media istnieją. I to jest wkurw...jące. Ale taki mamy świat, świat pięknych obrazków, lajków, polubień. Im więcej tym lepiej. Ludzie nawet ze sobą nie rozmawiają a jedyną ich rozrywką jest przeglądanie takich NEWSÓW. Znaczy się co? Mieszkańcy mają witać ich śpiewami, różami, rozkładać czerwony dywan? A idźta w ch.....j. Nie mój klimat. Nie lubię lizania d.....y celebrytom, którzy i tak mają lekkie życie. Ja nie będę im wazeliny dokładał od siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurcze! Wydarzenie ogromne, az godne opisania w Dzienniku Wschodnim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza rynkiem w Kazimierzu nie jest w ciąży???? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto obraz dzisiejszego Kazimierza Dolnego. JEDEN WIELKI KICZ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ona będąc w ciąży pije wino? Czy nie robi dziecku krzywdy!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzieeeee...ludzieeeeeee....Dżoana w Kazimierzu Dolnym sie pojawiła.To dobrze,że do Sandomierza nie pojachała,bo tam mordujo.Może ociec Mateusz by jej pomógł i na rowerze by jo przewiózł. Tera bedo wycieczki do Kazimierza jezdzić i bedo turystom pokazywać kostkę brukową po której stopy Dżoany chodziły i ławeczki na których siedziała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie biegające cyganki? zamkneli je na czas pobytu Krupy?A czemu nam nigdy nie podają soku w kieliszkach tylko w szklance? :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krupa w ciąży..Krupa puściła bąka..a co to mnie obchodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...