Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lipca 2018 r. o 08:21 Powrót do artykułu
SUPER!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wstęp jest bezpłatny, chociaż koszt organizacji koncertu to około 500 tys. zł." .... kto jest sponsorem ? Jak zwykle wszyscy podatnicy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto ma małe mieszkanie niech zamknie dzieci w szafie. Przybysz przybywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przybysz zabiła swoje dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą akcenty antyrządowe??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szykuje się dla nas piękna muzyczna uczta!!! Brawo Lublin!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za darmo na nie bym nie poszedł. Jedna morderczyni druga jawnie popiera zabijanie dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert „Siła Kobiet”. Ile to siły musi mieć kobieta by zabić własne dziecko? To nie karp bo płacze ten mały dzieciaczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic tylko obrażać -.- Jak już obrażacie, to ogarnijcie, że to nie ta Przybyszka przeprowadziła aborcję. Ale co "wy" możecie wiedzieć -.- Weźcie się za swoje życie pisiory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdroszczę mieszkańcom Lublina. Uczta muzyczna, że pozazdrościć. Same uzdolnione wokalistki. Nie oceniam nikogo, nie ja jestem od tego. Pilnuję swojego sumienia. Przyświeca mi miłość bliźniego, kocham też nieprzyjaciół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zebrały się ''czarne macice'' i będą śpiewać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za czyje pieniądze ten koncert?????może brama grodzka zapłaci z naszych podatników pieniędzy????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znoszę krzyku w nocy , mieszkam na ul. Kościuszki i wiem że centrum jest zainfekowane wulgaryzmem i krzykiem w godzinach nocnych . Policja na interwencje twierdzi że jest to miasto studentów , a ja wiem że miasto błaznów . Bawmy się z umiarem , zapraszam patrole straży miejskiej i policji ,piątek , sobota , po 23 godzinie na Kościuszki . Szybko uciekną tak jak zawsze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Przybysz może w końcu zarobi na większe mieszkanie... Abortowac dziecko z powodu małego mieszkania, to jak obciąć sobie palce u nóg, bo się kupiło za małe buty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idę na Brodkę.Piękny głos,talent i ma równo pod beretem jeśli równać do odjechanych artystów.Norma normalności dla artystów ma inną skalę niż normalność dla normalnych obywateli.Horror komunikacyjny murowany.Bródka idź na całość !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyprowadź się z Lublina i będzie po problemie, wieśniaku z Kościuszki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I 500 000 z naszych podatkow poszlo w ... Po co to komu ? Na co to komu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...