Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Który klub najpelszy?

Utworzony przez Gość, 12 lutego 2008 r. o 15:50
Dla mnie najlepsza jest Dziekanka. Wypijesz, pobawisz się i jest OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze są puby na Starym Mieście w Lublinie. Mają swoja atmosferę. A reszta to mordownie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
extra impreski robi Malibu w Krężnicy Jarej, za Zalewem Zemborzyckiem, koncowy MPK 8-ki, jestem fanem Malibu i goszcze co sobote
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lublinie jest wiele bardzo dobrych klubow.Osobiscie polecam Czekoladę, Klub 68,Blueberry ) Kulturalnie,zero buraków:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie wszyscy bawiący sie na tego typu imprezach zwyczajnie marnują czas. Widać nie mają co robić i się tylko wygłupiają. Mnie jest szkoda czasu na takie głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
Dla mnie wszyscy bawiący sie na tego typu imprezach zwyczajnie marnują czas. Widać nie mają co robić i się tylko wygłupiają. Mnie jest szkoda czasu na takie głupoty
Widać nie wiesz co mówisz, widać nie wiesz co to zabawa w dobrym towarzystwie To dobrze, że nie marnujesz swego czasu i nie chodzisz na imprezy, siedź w domu się ucz bo egzamin gimnazjalny już blisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem typ ma poniekąd racje ale żeby w ogole się nie bawić to przesada:) organizm potrzebuje czasem rozrywki heh:P ja tam preferuje imprezy na łonie natury, działka, ogniska i takie tam. Ale również mogą to być jakieś koncerty(jeśli w ogóle są;/ bo w Zamościu rzadko to sie zdarza;/). Podsumowując, myśle że brak rozrywki i przebywania z ludźmi może zabić człowieka. Pewnie ucieka od problemów do komputera hehe i żyje światem wirtualnym. A tak naprawdę trzeba korzystać z życia, bawić sie:]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...