Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kult i Dżem na juwenaliach Politechniki

Utworzony przez King in Crimson, 22 maja 2009 r. o 13:32
Koncert był..hmmm... średni... Dżem grał (jak dla mnie) trochę za krótko. W set-liście zabrakło w moim odczuciu takich utworów jak: "Jesiony", "Skazany na Bluesa", "Jak malowany ptak", "Kaczor, coś Ty zrobił", "Chleb z dżemem" czy "Wokół sami lunatycy". Jednakże miło było usłyszeć "Poznałem go po czarnym kapeluszu", "Powiał boczny wiatr" i "Tylko ja i Ty". Natomiast nowe numery, które mają znaleźć się na nowej płycie, jakoś mnie nie przekonały. Może muszą się osłuchać bardziej? Jeżeli chodzi o Kult - zabrakło piosenek typu "Wódka", "Celina", "Do Ani","Parada wspomnień", "Panie Waldku", "Piosenka młodych wioślarzy", "Dziewczyny bez zęba na przedzie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
King in Crimson napisał:
Koncert był..hmmm... średni... Dżem grał (jak dla mnie) trochę za krótko. W set-liście zabrakło w moim odczuciu takich utworów jak: "Jesiony", "Skazany na Bluesa", "Jak malowany ptak", "Kaczor, coś Ty zrobił", "Chleb z dżemem" czy "Wokół sami lunatycy". Jednakże miło było usłyszeć "Poznałem go po czarnym kapeluszu", "Powiał boczny wiatr" i "Tylko ja i Ty". Natomiast nowe numery, które mają znaleźć się na nowej płycie, jakoś mnie nie przekonały. Może muszą się osłuchać bardziej? Jeżeli chodzi o Kult - zabrakło piosenek typu "Wódka", "Celina", "Do Ani","Parada wspomnień", "Panie Waldku", "Piosenka młodych wioślarzy", "Dziewczyny bez zęba na przedzie".
Co ty bredzisz, oczywiście że był "skazany na bluesa".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy i gdzie? Człowieku, a może za dużo % wychyliłeś? "Skazanego..." na bank nie było, inaczej bym go śpiewał Może pomyliłeś ten kawałek z "Autsajderem", który był jednym z bisów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolezko Ty byłeś na koncercie KULTu, nie Knż-tu, więc nie wiem dlaczego oczekiwałeś niektórych z wymienionych przez Ciebie piosenek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że mam do czynienia z ignorantami i dyletantami! Jeden twierdzi, że słyszał jak Dżem grał 21.05.2009 "Skazanego na Bluesa" , a drugi twierdzi, że niektóre z wymienionych wyżej przeze mnie tytułów nie są utworami KULTu... Chciałbym wiedzieć dokładnie, które wg Ciebie ikawałk nie są KULTu??? I jeszcze jedno pytanie: co u licha robiliście na czwartkowym koncercie, skoro nie znacie twórczości obu zespołów ?? Pozdrawiam "znafcuf"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...