Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnicze Depułtycze 2017: Pełny program, dojazd, bilety. Jakie samoloty zobaczymy?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 czerwca 2017 r. o 18:31 Powrót do artykułu
50 zł za wejście a za parking ile,na ŻÓŁTAŃCACH tam nie ma gdzie zaparkować, plus żarcie to ze 200 zł powodzenia obejrzę z balkonu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ratujcie się : ***mieczducha888.blogspot.com/2016/12/milion-polakow-umrze-przed-2020-rokiem.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrz i ucz się gmino Zamość wraz z nowym prezesem areo . Panas by zrobił a WY ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mig-29 już dzisiaj zrobił trochę hałasu trenując przed niedzielnym pokazem. Oby tylko burze nas minęły jutro to będzie super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każą płacić za parking? Ja rezygnuję z udziału w tej farsie. W XXI wieku zapewnienie parkingu powinno być standardem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja bede! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy namaszczony przyjdzie i powie ???? :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękny dżwięk tego mig'a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wreszcie konkretne pokazy lotnicze na lubelszczyźnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swidnik wiocha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Swidniku? Co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietne pokazy, piekna pogoda, piwko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest co oglądać ,zespół iskry zachwycający jutro będzie ciekawie MIG 29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spitfire rządzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie, tylko dlaczego nie było wcześniej podane, że na miejscu bilety będą droższe (30zł)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu nie uprzedziliście ,że właśnie bilety po 30zł? ogólnie bardzo fajna impreza i dobrze zorganizowana, mam nadzieję , że za rok też będzie. co mnie za***yło nie było czasu na nude bo ciągle coś się działo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł na imprezę bardzo dobry, pokazy ciekawe (Marek Choim!) ale organizacja niestety słaba. Brak przeszkolenia obsługi; przykładowo- dziewczę parkingowo-biletowe na pytanie czy można na jednym bilecie wjechać ponownie- 'myślę, że tak' (przed wieczorem pojechałem po dzieciaka do domu) po powrocie zonk, nie ma wjazdu, płać ponownie. To wymaga dopracowania bo ta amatorszczyzna nawet w takim Chełmie kłuła w oczy. Miałem ochotę pojechać również w niedzielę ale mój zapał skutecznie zgasili niedoinformowani obsługujący. Może następnym razem pójdzie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...