Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Aż się prosi, by o każdej tego typu kwestii pamiętać każdego dnia, a nie tylko od święta: ***s://***youtube.com/watch?v=qg3oNal2lOs&feature=youtu.be
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto ich wyklął i za co ! Tata mi opowiadał , że znał takich ale to byli złodzieje a niektórzy to nawet bandyci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż się prosi, by o każdej tego typu kwestii pamiętać każdego dnia
A kto Ci broni? Nie słyszałem o żadnych zakazach... No, chyba że skleroza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto ich wyklął i za co ! Tata mi opowiadał , że znał takich ale to byli złodzieje a niektórzy to nawet bandyci!
 A ja znam ludzi, którzy twierdzą, że za Niemca nie zaznali tyle strachu, co z powodu "odwiedzin partyzantów" i moskiewskich "wyzwolicieli". I gdyby nie ci "Wyklęci", to dzisiaj byś pisał cyrylicą. A tu masz art. o swoich bohaterach: ***s://tygodnik.interia.pl/news-antoni-mezydlo-przywiazali-mnie-do-drzewa-i-kopali-dol,nId,5074028#iwa_source=weeklies
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto ich wyklął i za co ! Tata mi opowiadał , że znał takich ale to byli złodzieje a niektórzy to nawet bandyci!
A ja znam ludzi, którzy twierdzą, że za Niemca nie zaznali tyle strachu, co z powodu "odwiedzin partyzantów" i moskiewskich "wyzwolicieli". I gdyby nie ci "Wyklęci", to dzisiaj byś pisał cyrylicą. A tu masz art. o swoich bohaterach: ***s://tygodnik.interia.pl/news-antoni-mezydlo-przywiazali-mnie-do-drzewa-i-kopali-dol,nId,5074028#iwa_source=weeklies
  A ty dalej wrzucasz te linki z kłamliwych,  zdradzieckich, proniemieckich mediów? Że jeszcze sobie nie wydłubałeś od tego oczu, ani ręka ci nie uschła? Będziesz musiał w ramach pokuty zrobić sobie lewatywę. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż się prosi, by o każdej tego typu kwestii pamiętać każdego dnia, a nie tylko od święta: ***s://***youtube.com/watch?v=qg3oNal2lOs&feature=youtu.be
 Jak ty możesz wspierać te obce media, unikające polecenia polskich podatków, przeznaczanych na prawdziwą kulturę w postaci Bayer full, czy innego Martynika? Musisz iść się z tego wyspowiadać i w ramach pokuty dać suty datek na rydzola. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy śledczy znaleźli przestępcę, który ściął krzyż upamiętniający JOZEFA FRANCZAKA ps LALUŚ ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy śledczy znaleźli przestępcę, który ściął krzyż upamiętniający JOZEFA FRANCZAKA ps LALUŚ ???
 Pewnie lex Szyszko zadziałało. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...