Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych 2018. Przyjadą browary z Polski i zza granicy [lista]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 listopada 2018 r. o 13:41 Powrót do artykułu
A piwa pewnie po 15 zeta za butelke 0.3 l. "Kraftowe", "rzemieslnicze" to brzmi dumnie al;e 99% tego "miodu" to niepijalny syf z cena z kosmosu. Piwa koncernowe w takich Czechach, Niemczech czy w Belgii sa lepsze i tansze od polskich "rzemieslniczych'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbożowa z koncentratów, rzemieślniczo : DDDDDD Chcesz się napić piwa, "zrób to sam": skład: jęczmień, chmiel, woda, drożdże. Dlaczego na butelkach spożywczych napojów, nie ma składu surowców użytych??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem kiedys na jakims festiwalu piwa no i facet sprzedawal w jakiejs budzie z dykty swoje butelkowane "piwo rzemieslnicze" po prawie 20 zlotych za butelke - oczywiscie pasteryzowane; piwo robione na miejscu prosto z beczki w restauracji na starowce np Browar Grodzka w Lublinie kosztuje bodajze 14 zlotych za szklanke / kufel. Pazernosc tz. "rzemieslnikow" jest w Polsce ogromna, szukaja frajerow i tyle, podobnie jest z np "rzemieslniczymi" producentami serów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiścię będę , lubię tę atmosferę, ale fakt, jak nakupiłem drożej ponad 5 zyla na butelce i potem patrzę że w tesco jest o wiele taniej to dzięki, od tej pory wybieram tylko te piwa których nie kupię w lidlu, tesco itp. te browarki co dostarczją do sieci to ja dziękuję z pokłonem kapelusza, śmierdzą mi masówką podszywającą się pod kraft
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piwa koncernowe z całego świata są i będą tańsze od rzemieślniczych/ "rzemieslniczych" z całego świata. A co Tobie smakuje i na co Cię stać to inna kwestia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda - mam na myśli te ceny. Czasmi są zupełnjie z kosmosu. Dlatego częściej niż crafty pijam piwka z browarów regionalnych. Jakość podobna (czasem lepsza :-), a ceny duuuużo przystępniejsze. Z najnowszych moich odkryć polecam Porter Galicyjski (jeśli ktoś lubi portery bałtyckie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...