Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Finał WOŚP z atrakcjami. Program imprezy w Galerii Olimp

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2017 r. o 12:56 Powrót do artykułu
a STRAŻ GRANICZNA co??? generał boi sie o stołek?? i tak do zwolnienia
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleee ITD będzie. Znakiem tego Winiarski dostał błogosławieństwo od Przemka. Jest odważny.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ przeznaczyć na sprzęt i leczenie chorych a rodzice zdrowi jak cholera  jak sobie naprodukują dzieci to niech na nie zapieprzaja
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie że z każdej 1 zł co najmniej 50gr idzie do firmy złoty melon i jasna sprawa których właścicielem jest Owsiak i jego żona. Nie było by może nic w tym złego gdyby nie to że Owsiak jak lew broni dostępu do danych finansowych tych firm. Sam wcześniej popierałem Owsiaka bo na pewno robi dobre rzeczy ale ta rysa powoduje że mu nie wierzę i nie dam grosza. Poza tym wszelkie koszty jakie ponoszą gminy i miasta ze swoich budżetów na tą imprezę ( zabezpieczenie, koszty pracowników, współfinansowanie imprez itp) grubo przekraczają zebraną kwotę WOSP. Tak więc to tylko taka zabawa i sztuka dla sztuki a gruba kasa płynie na prywatne konta Owsiaka i jego żony.
-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodatkowa motywacja żeby wesprzeć WOŚP to nienawisc wladzy do niesienia dobra.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem, czy jutro wojsko będzie pomagać w zbiórce na chore polskie dzieci, tak jak dzisiaj ochoczo zbierało na dzieci syryjskie? Bardzo jestem ciekaw.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pamiętajcie że z każdej 1 zł co najmniej 50gr idzie do firmy złoty melon i jasna sprawa których właścicielem jest Owsiak i jego żona. Nie było by może nic w tym złego gdyby nie to że Owsiak jak lew  broni dostępu do danych finansowych tych firm. Sam wcześniej popierałem Owsiaka bo na pewno robi dobre rzeczy ale ta rysa powoduje że mu nie wierzę i nie dam grosza. Poza tym wszelkie koszty jakie ponoszą gminy i miasta ze swoich budżetów na tą imprezę ( zabezpieczenie, koszty pracowników, współfinansowanie imprez itp) grubo przekraczają zebraną kwotę WOSP. Tak więc to tylko taka zabawa i sztuka dla sztuki a gruba kasa płynie na prywatne konta Owsiaka i jego żony. Nie zapomnij pajacu nisić przy sobie karteczki, że odmawisz w razie czego, udzielania ci pomocy przy pomocy sprzętu z naklejonym serduszkiem WOŚP.
-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zapomnij pajacu nisić przy sobie karteczki, że odmawisz w razie czego, udzielania ci pomocy przy pomocy sprzętu z naklejonym serduszkiem WOŚP.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile kasy by bylo więcej gdyby przeznaczyć ja na dzieci a nie na organizacje finalu. Wspieram WOSP CARITAS I INNE
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgroza napisał:
500+ przeznaczyć na sprzęt i leczenie chorych a rodzice zdrowi jak cholera  jak sobie naprodukują dzieci to niech na nie zapieprzaja
Do ludzi chorych o 500+.Nie jestem zwolennikiem pisu,ale to jedyna "dobra zmiana"ich rządów.Jestem rolnikiem mam niespełna 6Ha dwoje dzieci które urodziły się durzo wcześniej  niż oferowane 500+,które bardzo mi pomogło(moę dzieciom wykupić obiady w szkole,lepiej je ubrać,mogą zjeść coś więcej jak parówkowa czy ziemniaczana w domu!)Sam nie ybijam bkw w domu jak i moja żona.Od rana do wieczora pracujemy a z marnych hektarów nie wielw mamy(dobrze że dzieci głodne i nagie nie chodzą)A teraz do tych co uważają że rolnik ma za dobrze:tak więc mieszczuchu nie wytykaj rolnikowi tego co ma (a ma mało szczegulnie mało rolny taki jak ja)bo pracuje na to cały rok od świtu do nocy!A mieszczuch który przepracuje 40h tygodniowo myśli że jest zapracowany....
-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast czarnej mafii dam dla orkiestry!!
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego przez 25 lat chory kraj nie zapewnił szpitalom czytaj swoim obywatelom odpowiedniego sprzętu do leczenia. Złodziejskie pseudoelity doprowadziły do tego!!!
-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy z was katolicy? Nie dość, że nie pomagacie to jeszcze krytykujecie. Tak się nie postępuje, zwłaszcza osoby które dumnie kroczą do kościołów nie powinny mieć takiej nienawiści w sercach.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj tam,kto chce na kaczy pikinik, idzie na piknik, a kto na wosp to na wosp.nie ma się o co kłócić...ja jeszcze księdza po kolędzie musze ob***yć,a zbiera na dzwon ...haha a potem na wosp ;).są rzeczy które robi się z potrzeby serca,a są też takie,które robi się z potrzeby rozumu...proste.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspieram podwójnie WOŚP! To jedna z najlepszych rzeczy jaką robimy do dziesięcioleci! Jestem dumny, że mogę grać razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. I wstyd mi za moich rodaków, którzy są tak małostkowi i z niezrozumiałych dla mnie powodów atakują tą inicjatywę Jurka Owsiaka.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobro jest ciche. A wy się drzecie na cały świat, więc mam poważne wątpliwości, jaki naprawdę jest was cel. Niektórzy powiadają, że najlepsze interesy robi się na dobroczynności.
-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zŁoty melon i mrÓwka maŁa . ciekawe dane z sieci internet zŁoty melon sp z o o (krs: 0000158131, nip: 5213236491, regon: 015440977) adres / kontakt na mapie   zŁoty melon sp z o o    regon: 015440977  nip: 5213236491  krs: 0000158131    regon 015440977    nip 5213236491    krs 0000158131   członkowie reprezentacji:  nazwisko i imię funkcja lub stanowisko  owsiak jerzy zbigniew prezes zarządu       sposób reprezentacj: prezes zarzĄdu samodzielnie  nazwa organu reprezentacji: zarzĄd  status opp: nie  data wpisu do rejestru przedsiebiorców: 2003-04-11  poczta: warszawa  kod pocztowy: 02-738  ulica: dominikańska 19c  miejscowość: warszawa  gmina: m.st. warszawa  powiat: m.st. warszawa  województwo: mazowieckie  forma prawna: spÓŁka z ograniczonĄ odpowiedzialnoŚciĄ  rejestr: pozycja krs w rejestrze przedsiĘbiorcÓw  data rozpoczęcia działalności: 2003  adres www  ***zlotymelon.pl p.p.p tv mrówka cała (nip: 5221010821, regon: 011206807) adres / kontakt na mapie   p.p.p tv mrówka cała (nip: 5221010821, regon: 011206807) adres / kontakt na mapie   p.p.p tv mrówka cała    regon: 011206807  nip: 5221010821    regon 011206807    nip 5221010821   członkowie reprezentacji:  nazwisko i imię funkcja lub stanowisko  brak danych       poczta: warszawa  kod pocztowy: 02-776  ulica: ppŁk. zbigniewa stanisŁawa kiedacza 56a lok.93  miejscowość: warszawa  gmina: warszawa - ursynÓw  powiat: m. st. warszawa  województwo: mazowieckie  forma prawna: bez szczegÓlnej formy prawnej  rejestr: centralna ewidencja i informacja o dziaŁalnoŚci gospodarczej  data wpisu do rejestru ewidencji: 1995-10-06  data rozpoczęcia działalności: 1995-09-15  organ rejestrowy / ewidencyjny: minister gospodarki  forma własności: wŁasnoŚĆ krajowych osÓb fizycznych data aktualizacji: 2014-01-02    regon: 011206807  nip: 5221010821    regon 011206807    nip 5221010821   członkowie reprezentacji:  nazwisko i imię funkcja lub stanowisko  brak danych       poczta: warszawa  kod pocztowy: 02-776  ulica: ppŁk. zbigniewa stanisŁawa kiedacza 56a lok.93  miejscowość: warszawa  gmina: warszawa - ursynÓw  powiat: m. st. warszawa  województwo: mazowieckie  forma prawna: bez szczegÓlnej formy prawnej  rejestr: centralna ewidencja i informacja o dziaŁalnoŚci gospodarczej  data wpisu do rejestru ewidencji: 1995-10-06  data rozpoczęcia działalności: 1995-09-15  organ rejestrowy / ewidencyjny: minister gospodarki  forma własności: wŁasnoŚĆ krajowych osÓb fizycznych data aktualizacji: 2014-01-02 ***wpolityce.pl/spoleczenstwo/228321-coraz-wiecej-pytan-wokol-owsiakow-wosp-zlotego-melona-i-mrowki-calej-owsiak-sam-sie-zatrudnial-i-sam-sobie-wyplacal-wynagrodzenie ***kontrowersje.net/ponad_milion_w_kwitach_mr_wki_ca_ej_moja_odpowied_owsiak_do_prokuratora
-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać minister Błaszczak i Macierewicz skutecznie zadbali,żeby służby mundurowe takie jak Policja,PSP i WPP przestały angażować się w WOŚP po 25 latach współpracy.Pewnie aktywnie z "ochotą/na rozkaz"będą musiały aktywnie brać udział w kweście tego drugiego.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż graniczna ma poważne obowiązki a nie obsługę jakiegoś Owsiaka.
-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo powinni ci powiedziec w szpitalu wyposażonym w sprzęt od wośp, że podłym hipokrytom pomocy nie udzielają bo dobrzy ludzie mają pierwszeństwo.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.