Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Finał WOŚP z atrakcjami. Program imprezy w Galerii Olimp

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2017 r. o 12:56 Powrót do artykułu
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
polecam przeczytać wszystkim, którzy wspierają owsiaka.***kontrowersje.net/do_puszki_owsiaka_12_groszy_tylko_nie_p_acz_prosz
a ja polecam przeczytać jak rząd zadłuża kraj płacąc za pieprzenie się i rozmnażanie tj. 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam przeczytać wszystkim, którzy wspierają owsiaka.***kontrowersje.net/do_puszki_owsiaka_12_groszy_tylko_nie_p_acz_prosz a ja polecam przeczytać jak rząd zadłuża kraj płacąc za pieprzenie się i rozmnażanie tj. 500+ WIDZĘ LEWAKU, ŻE CIE BOLI 500+. Plujesz jadem komuchu nie wiedząc, że te 500+ pozwoliło godnie żyć wielu biednym rodzinom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla nas atrakcje będą w Olimpie a Owsiak około lipca atrakcji będzie zażywał albo na safari w RPA albo na Filipinach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak zachorujecie to módlcie się o cudowne wyzdrowienie i absolutnie nie korzystajcie ze sprzętu od znienawidzonego Owsiaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciwnicy Owsiaka jak faszyści - nie chcą wspierać to niech nia dają i już, oni muszą zniszczyć, a co najmniej opluć. To ludzi sprawa, ze wspierają. Co was to tak uwiera? Uraz macie? Kompleksy? Dajcie ludziom spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan, który pisał, że ze złotówki 50% idzie na owsiaka myli się. Sa na to kwity. Ponad 90% kwot zebranych idzie na sprzęt. Natomiast kwity sa też na to, że 100% z kazdej złotówki danej na tacę idzie na kościół. Nic nie wraca dla spoleczenstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja dałem dzisiaj podwójnie na WOŚP a co?!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty nie korzystaj ze sprzętu który jest kupowany z moich podatków budżet NFZ to 70 miliardów a Juras kupi parę łużek resztę przeleje na swoje firmy córki i żony i udaje filantropa ale z fanatykami nie dyskutuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile zbierze bez pieniędzy ze spółek skarbu państwa? Już orlen nie kupi serduszka za 2mln.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łużko? Chyba raczej łóżko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
r napisał:
zgroza napisał:
500+ przeznaczyć na sprzęt i leczenie chorych a rodzice zdrowi jak cholera  jak sobie naprodukują dzieci to niech na nie zapieprzaja
Do ludzi chorych o 500+.Nie jestem zwolennikiem pisu,ale to jedyna "dobra zmiana"ich rządów.Jestem rolnikiem mam niespełna 6Ha dwoje dzieci które urodziły się durzo wcześniej niż oferowane 500+,które bardzo mi pomogło(moę dzieciom wykupić obiady w szkole,lepiej je ubrać,mogą zjeść coś więcej jak parówkowa czy ziemniaczana w domu!)Sam nie ybijam bkw w domu jak i moja żona.Od rana do wieczora pracujemy a z marnych hektarów nie wielw mamy(dobrze że dzieci głodne i nagie nie chodzą)A teraz do tych co uważają że rolnik ma za dobrze:tak więc mieszczuchu nie wytykaj rolnikowi tego co ma (a ma mało szczegulnie mało rolny taki jak ja)bo pracuje na to cały rok od świtu do nocy!A mieszczuch który przepracuje 40h tygodniowo myśli że jest zapracowany....
to po wuj robiłeś dzieci jak ciebie nie było stać na ich utrzymanie, nie stać to się nei robi, chyba proste, a jak sie zrobi to zapieprza aby je utrzymać. Mysli się głową a nei tylko jajami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
polecam przeczytać wszystkim, którzy wspierają owsiaka.***kontrowersje.net/do_puszki_owsiaka_12_groszy_tylko_nie_p_acz_prosz a ja polecam przeczytać jak rząd zadłuża kraj płacąc za pieprzenie się i rozmnażanie tj. 500+ WIDZĘ LEWAKU, ŻE CIE BOLI 500+. Plujesz jadem komuchu nie wiedząc, że te 500+ pozwoliło godnie żyć wielu biednym rodzinom.
500+ nalezy sie za prace idioto a nie za pieprzenie się i rozmnażanie. Winny być godne wynagrodzenia i niech wtedy każdy ma tyle dzieci na ile go bedzie stać. Emeryci dostają po 30-50 latach pracy jałmużne za swoją pracę i teraz dostaną 10 zł podyżkki a tu za pieprzenie się dają 500 zł. Biedne  rodziny a się pieprzą i rozmnażają jak króliki, że teraz muszą za piueprzenie sie dostawać 500+. Zgroza, a ludzie pracy dostają jałmużnę. Ile narąbałeś/łaś dzieci , że popierasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malo 40 lat pracuję to będę teraz jebać 50 lat p to bo ktoś sobie napieprzył dzieci i musi dostawać za darmo 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAKT ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Skandaliczna wypowiedź księdza o WOŚP _____________________________________________________________________________ chyba kolejnemu sperma zasłoniła mózg, tak samo ja tym z 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś chce przekazać coś swojemu szpitalowi ,to może osobiście przekazać darowiznę dla szpitala - nie potrzeba do tego żadnych pośredników ,TYPU OWSIAK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam wrażenie,że te zajadłe komentarze to od jakichś nieudaczników życiowych płyną...Co mnie obchodzi jak Owsiak żyje... Gó...o .Co ma piernik do wiatraka. Moja kasa i nic nikomu do tego na co ją wpłacam. Zawsze znajdzie sie jakiś wieczny nieudacznik,którego boli,że:'' ktoś wpłaca i jak może nie na jego zapomogę,bo on najbiedniejszy z biednych,tylko na fundację''. Co Wy tak zrzędzicie-nie chcesz nie płać i nie jęcz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...