Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Macki potwora wystają z okien Trybunału Koronnego [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 czerwca 2019 r. o 14:14 Powrót do artykułu
Za 100 lat będą straszyć dzieci legendą o Żuku, który zadłużył Lublin na wieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 100 lat będą straszyć dzieci legendą o Żuku, który zadłużył Lublin na wieki.
 trochę już przynudzasz pisowski półgłówku.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to? Czyżby w Trybunale miało miejsce posiedzenie Lubelskiej Loży Deweloperskiej?
 6 dewelo-macek widocznych na zdjęciu, a w sumie pewno 8? Tebewał, cz, ori*n, wi**na, don piątkone, look ...to 6 ... o kim jeszcze zaPOmniałam...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, smutasy i nieudaczne, życiowe łajzy do dzieła - hejtować. Albo pisać coś o dewelo....
 Trudno pominąć ten powyższy komentarz i nie zauważyć że tak pisać może ktoś ustawiony i że to popierają jemu podobni. Ciekawe zjawisko i kto za tym stoi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie macki powinny wystawać z każdej miejskiej inwestycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chcesz na POważnie nastraszyć dzieci, to POstacią nadającą się do tego celu znacznie lepiej niż plastikowy Żmij będzie teflonowy dewelo-prezydent, którego działania są konsekwetnie sprzeczne ze strategią adaptacji miast do zmian klimatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za POtwór? Oby tylko nie hydra dewelo-ratuszowa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu prezesik zawitał do Lublina ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owad zmutował ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest już wątek nowej lubelskiej legendy - o ośmiornicy, zainstalowanej w ratuszu. Strzał - w ósemkę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owad zmutował ?
 Nie. PO prostu wylęgły się jaja POczęte w wyniku stosunków deweloperów z ratuszem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyglądają jak trzewia jakiegoś pisowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to? Czyżby w Trybunale miało miejsce posiedzenie Lubelskiej Loży Deweloperskiej?
6 dewelo-macek widocznych na zdjęciu, a w sumie pewno 8? Tebewał, cz, ori*n, wi**na, don piątkone, look ...to 6 ... o kim jeszcze zaPOmniałam...?
 Interbud?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polskatimes.pl/prawo-i-sprawiedliwosc-kroluje-w-polskim-internecie-pomaga-w-tym-zdyscyplinowana-armia-trolli/ar/8866523
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne to :))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macki owada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dosyć wpisów politycznych pod każdym artykułem. Macie wszyscy równo zryte berety zarówno PiSowcy PeOwcy i UBywatele RP. NICZYM SIE NIE ROZNICIE więc się na głupotę nie licytujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin inspiruje nas badziewie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to? Czyżby w Trybunale miało miejsce posiedzenie Lubelskiej Loży Deweloperskiej?
6 dewelo-macek widocznych na zdjęciu, a w sumie pewno 8? Tebewał, cz, ori*n, wi**na, don piątkone, look ...to 6 ... o kim jeszcze zaPOmniałam...?
 ZaPOmniałeś o tra la la 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...