Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2019. Będą koncerty i piknik rodzinny [program]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 kwietnia 2019 r. o 10:43 Powrót do artykułu
Zamknięcie sezonu będzie mniej liczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile dawców, o ja Cię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, jak ja za wami tęskniłem. Za co lubię zimę? Za to że was nie ma. Jesteście głośni, lubicie się popisywac i całe g..wno was obchodzi że na 500 metrów wokół słychać ryk motocykli. Przecież wy macie pasje i g..wno was obchodzi że inni mają to gdzieś. Proponuję abyście te rury wydechowe wsadzili sobie do kasków i wtedy dawajcie gazu na ile maszyna może. W dodatku jesteście samolubni i uważacie się za panów drogi. Potraficie jadąc obok auta skopać drzwi i próbować uszkodzić lusterko tylko dlatego że ktoś wam wymusił pierwszeństwo. No przecież to takie banalne obliczyć kiedy jaśnie państwu się nie wymusi bo jeździcie jakby was przepisy drogowe nie obowiązywały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wyjazd będzie z Placu Zamkowego, jak tak to o której?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staramy się walczyć ze stereotypem potencjalnych „dawców organów" Stereotyp o motórzystach będących dobrymi dawcami narządów jest równie powszechny, co błędny. Obrażenia zazwyczaj są zbyt rozległe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na komentarze typowych janków napinaczy o tym, jak to wszyscy motocykliści są typowymi dawcami narządow itp. No dalej ulżyjcie sobie baranki! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze żaden z was pożytek dla transplantacji zatem daj sobie spokój. Januszem czy Marianem też nie jestem i był czas kiedy zjeżdżałem na prawo aby wam ustąpić przejazdu. Jednak po kilku akcjach kiedy widziałem jak terroryzujecie ludzi którzy nie chcą wam zjechać, to odechciało mi się wam pomagać. Niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ilu weekendowych wojowników w dżinsach , adidaskach, chińskich kaskach na angliku "po kolizji" zmierzy się ze wymuszającymi pierwszeństwo staruszkami w Tico. Kto wygra? Zobaczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam chyba jakiegoś pecha ,co zobacze jakiegos gościa na motorze ,to ten w zabudowanym zapier..la ,jak dureń,gdzie ta policja? a jaki bedzie stan nerek dawcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając tu niektóre wpisy mam wrażenie że są tu ludzie i podludzie dla których nie ma miejsca na drodze nie mówiąc o życiu. Normalnie serdeczność Polska. Nie jestem motocyklistą ale powiem jedno dzień w dzień na trasie około 13 km WTA i spowrotem mam co najmniej jednego idiotę z auta który idzie na czołowe i nie jest to motocykl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście masz rację. Idiotów nie brakuje nigdzie i jako taką, głupotę na drodze trzeba tępić pod każdą postacią. Jednak przejeżdżającego samochodu nie słychać pół kilometra wcześniej zanim się pojawi i kiedy jest już kilometr dalej, bo obowiązujące normy odnośnie hałasu emitowanego przez silnik są ignorowane. Albo się Seba z drugim Brajankiem nasłuchali Verby i odkręciwszy tłumiki postanowili udowodnić wszystkim Karynom i Dżesikom w okolicy jakie to z nich młode wilki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to oznacza że nie będzie parady?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncery rockowe to dla "harleyowcow" ale dla wiejskich operatorow "przecinakow" raczje powinny byc koncerty dicha w polu;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...