Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marsz dla Życia i Rodziny w Lublinie, Puławach i Chełmie [program]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 czerwca 2018 r. o 19:30 Powrót do artykułu
Ej księżulkowie, zdecydujcie się. Internet jest cacy czy beee. Raz mówicie, że Facebook to zło w czystej postaci, a teraz chcecie żeby udostępniać info o tej imprezie na swoich facebookowych profilach. Macie jeszcze coś w tych swoich głowach oprócz myślenia o mamonie i otumaniania ludzi, czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u ciebie? Sieczka, sieczka, sieczka....uuuuu, kiepściutko....:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej chwili żałuję, że nie jestem kobietą, bo bym poszedł na tą imprezę w koszulce z napisem "PRZERWAŁAM CIĄŻĘ" XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leo, obetnij sobie co trzeba, załóż koszulkę i idź. Nie krępuj się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u ciebie? Sieczka, sieczka, sieczka....uuuuu, kiepściutko....:(
 Prawda, że zabolało, księżowski sługusie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leo, obetnij sobie co trzeba, załóż koszulkę i idź. Nie krępuj się.
 A co, wydaje ci się, że wystarczy sobie coś obciąć żeby zmienić płeć? No cóż, ignorancja w dziedzinie biologii jest częsta, niektórzy mylą nawet płód z dzieckiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja poproszę tych zawistnych komentujących ten marsz za życiem... żyjecie ? Dajcie żyć innym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...