Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Medykalia 2017: Burak Yeter wystąpił w Lublinie, przed nami Juwenalia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 maja 2017 r. o 09:50 Powrót do artykułu
3 dni koncertowania, każdego dnia frekwencja dopisała. Ludzie swietnie sie bawili. Medykalia w tym roku wybrali świetny repertuar dla każdego słuchacza. Zdecydowanie lepszy od polibudy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korowody, maratony i całonocny łomot. Piękny jest Lublin w maju !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczorajszy koncert rewelacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Medyczna się bawiła i syf zostawiła. Wszędzie puszki i butelki. Jak pomyśle, że za parę lat będą nas leczyć alkoholicy to jestem przerażony. Nawet polibuda tyle nie piję. Heh kiedyś aby się dostać na medyczną był wysoki poziom teraz widać już nie te czasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burak Yeter. Nazwa sama mówi za siebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoźniłem się dzisiaj do pracy! Ale było warto, zostałem do samego końca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej takich imprez ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Medyczna się bawiła i syf zostawiła. Wszędzie puszki i butelki. Jak pomyśle, że za parę lat będą nas leczyć alkoholicy to jestem przerażony. Nawet polibuda tyle nie piję. Heh kiedyś aby się dostać na medyczną był wysoki poziom teraz widać już nie te 
undefined napisał:
Większość osób bawiących się na medykaliach nie jest z Uniwersytetu Medycznegoo. Mnóstwo dresów, licealistów i ludzi z innych uczelni.Skąd ta pewność, ze towłaśnie studenci lekarskiego to śmieciarze i alkoholicy? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...