Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
HA HA HA za 2 - 8 zeta jakiś chinski chlam i starocie, które moge sobie ściagnąc? Na nowości i tak musze iść do plazy olimpu i feli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na nowości i tak musze iść do plazy olimpu i feli.
  Skoro musisz chodzić do kina na współczesne badziewiaste pseudo-filmy, za każdym razem poprzedzone 20 - 30 minutowym blokiem reklamowym .... to twoja sprawa.  :P   Ciebie na serio jara współczesna kinematografia ? Przecież to tak samo jakby oglądać "rozrywkę" na TVN albo Polsacie. ........................... Ja (po max. kilku tygodniach od chwili polskiej premiery) mam to za friko w DVDRip lub BRRip. A i tak w większości ich nie oglądam, bo wolę obejrzeć klasykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro musisz chodzić do kina na współczesne badziewiaste pseudo-filmy, za każdym razem poprzedzone 20 - 30 minutowym blokiem reklamowym .... to twoja sprawa. :P Ciebie na serio jara współczesna kinematografia ? Przecież to tak samo jakby oglądać "rozrywkę" na TVN albo Polsacie. ........................... Ja (po max. kilku tygodniach od chwili polskiej premiery) mam to za friko w DVDRip lub BRRip. A i tak w większości ich nie oglądam, bo wolę obejrzeć klasykę.
twoja polskość cię pokonała, oceniasz filmy jako badziew chociaż ich nie oglądałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość programu kin studyjnych w Lublinie zawiera filmy nowe i takie których nie ściągniesz z Internetu. Są to po prostu filmy niszowe, których nie dystrybułują multipleksy, bo wolą puścić chamską polską komedię romantyczną z Karolakiem na co przyjdą tłumy takich Łysych jak Ty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...