Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na Raz Dwa Trzy w Lublinie bez biletów

Utworzony przez buudda, 7 września 2009 r. o 22:08
No i tyle narodu przyszło, że większość nawet nie weszła. W tym ja :/ Jeśli to miał być kameralny koncert dla wybranej grupy osób, które przekazały 1% podatku na fundację to po co do cholery piszecie o tym w mediach?! Poinformowani powinni być tylko darczyńcy - bo to dla nich miał być ten koncert!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisaliśmy, bo organizatorzy zapraszali nie tylko darczyńców. Wstęp był wolny. Choć koncert został przeniesiony do kościoła, można było się na niego dostać. Stojąc w progu (z własnego wyboru) widziałem, jak ludzie wchodzili jeszcze kilkadziesiąt minut po rozpoczęciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego koncert BYŁ dla wszystkich, ale jak się przychodzi "za pięć dwunasta" to pretensje możesz mieć do siebie było przyjść godzinę wczesniej to bys siedział w dobrym miejscu, pomógł bys krzesła rozstawić itd.... wiec nie narzekaj
buudda napisał:
No i tyle narodu przyszło, że większość nawet nie weszła. W tym ja :/ Jeśli to miał być kameralny koncert dla wybranej grupy osób, które przekazały 1% podatku na fundację to po co do cholery piszecie o tym w mediach?! Poinformowani powinni być tylko darczyńcy - bo to dla nich miał być ten koncert!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...