Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 maja 2018 r. o 22:50 Powrót do artykułu
Piwo raczej mniej niż średniej jakości poza nielicznymi ciemnymi, i do tego drożej niż w Kazimierzu. 9 zł za piwo, które w ramach festiwalu piwa powinno być traktowano jako marketingowe to pomyłka. Brakowało mi też najzwyklejszego wielkiego grilla, który zrobiłby tu furorę. Pizzę czy hotdoga to ja mogę sobie zjeść gdzie tylko zechcę, a na świeżym powietrzu nad Wisłą pasowałoby coś na swojsko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam jedno pytanie, a gdzie nasze, puławskie rzemieślnicze restauracyjne 3 Korony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa wielcy "rzemieslnicy" i 9-10 zeta z piwo w butelce' to ja juz wole za ta cene kupic sobie wysmienite i sprawdzone piwo belgijskie. Frajerow szukaja i tyle; u nas cos takiego jak marketing nie istnieje, za granica na takich imprezach rozdaja produkty za darmo no ale u nas polski cebulak musi sie szybko dorobic a klient jest traktowany jak frajer do golenia. PS: imponujaca ta "kultura" na lubelszczyznie, same festiwale pierogow, flakow itp. Samym Lublinem powinno rzadzic kolo gospodyn wiejskich no i jakis banderowiec importowany z upadliny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
taa wielcy "rzemieslnicy" i 9-10 zeta z piwo w butelce' to ja juz wole za ta cene kupic sobie wysmienite i sprawdzone piwo belgijskie. frajerow szukaja i tyle; u nas cos takiego jak marketing nie istnieje, za granica na takich imprezach rozdaja produkty za darmo no ale u nas polski cebulak musi sie szybko dorobic a klient jest traktowany jak frajer do golenia. ps: imponujaca ta "kultura" na lubelszczyznie, same festiwale pierogow, flakow itp. samym lublinem powinno rzadzic kolo gospodyn wiejskich no i jakis banderowiec importowany z upadliny.
 trza było ***yć obok do biedronki i zakupic browara z 2,50.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wole znacznie bardziej Perłe, cenowo wypada znacznie lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...