Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najpiękniejsza noc w roku. Noc Kultury w Lublinie [zdjęcia, wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 czerwca 2018 r. o 22:05 Powrót do artykułu
o 21.30 kultury ludzie szukają głównie w monopolowych. Na Litewskim cisza. Dodrze że fontanna błyszczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te malutkie dzieci będą po nocy włóczone przez podchmielonych rodziców ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle - noc braku kultury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dokładniej ? Nie wiem czy mam żałować że nie byłem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
By cudownie. Dziękujemy władzom za tak wspaniałą Noc. Tysiące osób z całego świata świadczy o wspaniałej imprezie. W tym roku było jak zwykle lepiej niż w poprzednim. Zespół The New Lessers z Krakowa wymiatał, wspaniale przystrojone Podwale robiło ogromne wrażenie gąbki, nożyczki, parasolki. Tak trzymać za rok będzie znowu piękniej juz nie mogę się doczekać. Dziękujemy Panie Prezydencie tylko taki człowiek może rządzić tym miastem bo tylko wtedy będziemy Europejską stolicą kultury przez wielkie K. ło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piorunujące wrażenia po tej nocy kultury,nie mogę się odnaleźć,a tak przy okazji mojego męża,gdzieś mi zginął w tłumie podobnie jak ja rozentuzjazmowym tym kultowym wydarzeniem.To drobnostka,pewnie wróci z rana z rachunkiem z izby wytrzeźwień ale to też jest pewnego rodzaju wydarzeniem kulturalnym w tę wspaniałą noc.Ja udaję się na potańcówkę na stary most na Bystrzycy,fajna muzyka,jest i ciut alkoholu,oby tylko dupa mnie nie piekła tak jak po ubiegłorocznej imprezie,muszę uważać na kontakty z obcokrajowcami.Pozdrawiam w miarę przytomna Dżesika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratualcje dla osoby, która zajmuje się przystrajaniem miasta. Super pomysły. Rewelacja już od 2/3 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze sie nie czepiać! Było kolorowo? Grało i sie blyskało i świeciło? No i cieszyć sie. Zdjęć narobić bo to jest właśnie kultura dla mas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na forum głównie pisuarowy suweren dla którego kultura to "Swiat według Kiepskich" i zapijanie się tanim browarem z Biedry przy grillu.Dostali po 500+ to mają swoją kulturę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedni tej nocy zarabiali, a inni za to zapłacą. Na koniec 2017 roku, w kasie "ratusza" zabrakło ponad 50 tysięcy złotych na zapłatę rachunków za gaz i prąd w dwóch jednostkach oświatowych. Zaplanowany deficyt dochodów nad wydatkami w wysokości ponad 59 milionów 899 tysięcy złotych przekroczony został o kolejne ponad 7 milionów 373 tysięcy złotych. Wszystkie podane wyżej kwoty pieniężne pokryte zostały przychodami z... kredytów i pożyczek. Łącznie na spłatę długów poszło ponad 6% dochodów ogółem, co daje ponad 127 milionów 317 tysięcy złotych. Wyobraźcie sobie teraz, że swoje własne rachunki za prąd i gaz pokrywacie z pożyczek i kredytów, które przekraczają już 64,99% rocznych dochodów, a w tym samym czasie organizujecie imprezy dla rodziny, która to wszystko finansuje. Gdyby ktoś nie wiedział, to dzieje się to w "rodzinie", w której funkcję jej "głowy" sprawuje dr ekonomii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa impreza. Nie mogę tylko zrozumieć dlaczego wielką popijawę w Centrum miasta nazywa się Nocą Kultury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oo kampania wyborcza pana Ż. Ta dziewczynka z chinskimi swiecacymi balonami z odpustu pieknie do tego pasuje i sie odnosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ales ty głupi ojo joooj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
By cudownie. Dziękujemy władzom za tak wspaniałą Noc. Tysiące osób z całego świata świadczy o wspaniałej imprezie. W tym roku było jak zwykle lepiej niż w poprzednim. Zespół The New Lessers z Krakowa wymiatał, wspaniale przystrojone Podwale robiło ogromne wrażenie gąbki, nożyczki, parasolki. Tak trzymać za rok będzie znowu piękniej juz nie mogę się doczekać. Dziękujemy Panie Prezydencie tylko taki człowiek może rządzić tym miastem bo tylko wtedy będziemy Europejską stolicą kultury przez wielkie K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kultury to nie było zbyt dużo, bo nabazgrane "dzieło" przez kogoś komu wydaję się, że umie malować - to nie jest kultura wybeczana "pieśń" przez kogoś komu wydaję się, że umie spiewać - to nie jest kultura wypumkana "melodia" przez kogoś komu wydaję się, że umie gracać - to nie jest kultura wyświetlenie "filmu" nakręconego przez kogoś, kto akurat miał kamerę - to nie jest kultura przytwierdzenie kolorowych wstążek do parasoli - to nie jest kultura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem tych komentarzy o pijanych i pijakach. Na moje odczucie bylo ich mniej % niż w 'zwykłą' naok. Przeraza mie natomiast niesamowita ilość fejka coś strasznego! Widać że piszą to ludzie którzy nie byli na miejscu. Widywałem bardziej narąbanych w operze niz wczoraj na starówce taki tam zwykły fejk. Nie dajcie się zwarjować zakładajcie wygodne obuwie i z całej oferty wybierzcie sobie 2-3 wydażenia inaczej to tylko ścisk i ogrom ludu pozosanie wam w pamięci ale warto za rok znowu pojadę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nuda, słabo, nic sie nie działo, nikogo nie było, nie licząc rzeki ludzi lejącej się przez stare miasto. pewnie przyszli, żeby się napatrzeć jakie to wszystko brzydkie :d macie jedno z najbarwniejszych, najbardziej zróżnicowanych wydarzeń kulturalnych w polsce, a kłapiecie na forum o piciu piwa, bando malkontentów. alkohol jest, był i będzie częścią dużych wydarzeń, bo ludzie świętują, a jak świętują to piją i chociażby skały srały to tego się nie prze***y. ja tam gratuluje lublinowi takiej imprezy, macie z czego być dumni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisuary trolują oglądając ferdka, albo inne kulturalne dzieła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było przepięknie. Dziękujemy Panu Prezydentowi Żukowi i artystom:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noc Kultury- krótki komentarz : była to noc pijaństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...