Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Noc Kultury 2019: Dzisiaj Lublin nie śpi. Tłumy w centrum [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 czerwca 2019 r. o 21:27 Powrót do artykułu
Kolorowych jarmarków .... tratarata... Wszelkie imprezy masowe są pod widza masowego czyli, bez ogrodek pospólstwa. Oprawa, głebia przywodzi raczej na myśl ... kulture niską. I w zasadzie nie widze róznicy pomiedzy noca kultury a jarmarkiem jagiellońskim czy karnawale. Aha i jeszcze k0lejki po lody na deptaku. Wot cala nasza kultura .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest odkrycie. kultura owszem, ale jarmarczna, dla pospólstwa . pisałem wczesniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dzisiaj Lublin nie śpi."***No, nie cały. Normalni ludzie - śpią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli głównym zapiewajłą tego przedsięwzięcia jest Koziara to myślę że punktem programu będzie kąpiel w fontannie w asyście Gogolowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i hetman znowu na tęczowo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
street art - gdy swoje śmieci powiesiłeś na sznurkach nad ulicą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak jest w bramach, na podwórzach, za drzewami? Bardzo oszczane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiocha+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztuka kiblowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noc kultury czy raczej noc chamstwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tankowanie noco dobrze przed polnoco 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może wie co to za troje chłopców, którzy grali koło pączkarni na deptaku? W białych koszulkach, perkusista i dwóch grających na gitarze elektrycznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że program był uboższy. Mniej instalacji, wolontariuszy. Mniej wszystkiego. Zabrakło kasy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wzięliscie tych panów z napisem mkk na plecach.przyjechali do mnie goscie z polski i tylu wulgaryzmów na ulicy nie słyszeli, wypowiadanych przez tych osobników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wje. Bać ludzi do bloków, upodlic z własności prywatnej i okradać w podatkach. Później dać im takie gówno 'za darmo'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniała Noc. Tysiące ludzi ogrom imprez. Dziękujemy władzom Lublina. W Europie a nawet na świecie nie ma tak wspaniałego wydarzenia jakim jest Noc Kultury. Tysiące ludzi na ulicach chłonęło Kulturę. Wspaniałe koncerty, wystawy każdy znalazł coś dla siebie. Mam nadzieję że w następnym roku będzie tak samo wspaniale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniale jak zwykle-oszczane bramy i krzaki-dno artystyczne. Ale jaka "kultura" takie "+500". I goście w skarpetkach do sandałów. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zmienić nazwę tego wydarzenia na "Noc browarów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest klasyczna kultura pisuarowa w mieście iluminati. Ktoś ma chyba bardzo wysokie EGO nazywając to coś wydarzeniem kulturalnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukaliśmy tych ryb, które miały być, niestety nie udało się ich zlokalizować. Badziewie i nuda. Z kulturą zero wspólnego. Przewalające się tłumy, chyba że tylko chodziło o doładowanie kasy restauratorom , bo oglądać nie było co. Jakie miasto tacy "tfurcy", kto to w Rauszu organizował? No ale jak pani z Ratusza poucza nas jak w kuchni ustawiać kubły na śmieci, to co się dziwić, że ktoś stamtąd poucza nas jak ma wyglądać "kultura".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...