Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Noc Kultury w Lublinie. Program tegorocznej imprezy (co, gdzie, kiedy)

Utworzony przez on, 20 maja 2014 r. o 18:24
Nic ciekawego. Brak pomysłu. Np. pomysł z muzyką ludową po raz kolejny nadaje 'wśiowy' charakter NK... Środowisko kultury coraz mnie zaangażowane i zmotywowane. Dyrektorzy Wydz. Kultury i Warsztatów (pseudo)Kultury powinni chyba już albo się wykazać albo ustąpić miejsce sprawnym menadżerom... jedynie co sprawnie robią to klepią się po plecach i hołubią Pani Prezydent (patrz spotkania w staromiejskich ogródkach w godzinach ich pracy...)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieeeeelki minus za zmianę miejsca. Stare miasto i ten klimat niesamowicie dopełniał całe przedsięwzięcie, a teraz tak ja, jak i wiele innych ludzi po prostu na to nie pójdzie ... :/ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba mi się nuda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie mogę się doczekać. Ciekawe czy nowe miejsca NOCY będą tak klimatyczne jak deptak i starówka? Jak co roku z rodziną zastanawiamy się jaka będzie ZIELONA instalacja? I pewnie jak co roku nie będziemy rozczarowani :-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie ciekawie jak co roku z resztą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słabo! Muzycznie to jak zwykle, już to slyszeliśmy siedem razy…….
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zamiast robić milion "pierdół", to warto by było wydać pieniądze na mniej eventów, ale za to konkretniejszych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsce w tym roku to jakiś żart primaaprilisowy ??!!???? Co za kretyn to wymyślił ?!!!!??? Program tez do d.... Jak co roku zreszta ostatnio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noc Kultury stała się wizytówką Lublina, jest już taką naszą lokalną tradycją, dbajmy zatem o to, abyśmy się wszyscy dobrze bawili. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie i tego też wszystkim życzę. Ze wszystkiego można zrobić powód do kłótni, ale po co? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładne zdjęcie do artykułu  ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze starego miasta na zamojska  joke joke joke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zamiast robić milion "pierdół", to warto by było wydać pieniądze na mniej eventów, ale za to konkretniejszych?
jestem ZA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że takie miejsce bo co niektórych odstraszą chamy z bram na zamojskiej, bedą stali naćpani i sie lampili jak by ludzi nigdy nie widzieli tak jak robili to na juwenaliach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezmózgi za nasze pandze zamiast wybudować fontany grające na pl.litewskim.sprzeniewierzyliście kasę na barachło i jeszcze w takich miejscach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pan Koziński wybiera się w tym roku na Plac Litewski?? I czy planuje szarpać się ze Strażą Miejską??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie takiej "starości" oczekiwali !!! A chodzi o mieszkańców b browaru przy ul Bernardyńskiej 15. Miała byc jednorazowa impreza na terenie browaru i łąkach w okolicy ulicy Rusałka a okazało się że to był dopiero początek !!!! Każdy weekend serwuje się mieszkańcom głosną muzyke połączona z dzikimi wrzaskami a do tego PIWO leje sie strumieniami !!! Po prostu Browar wykorzystuje okazje aby zaistnieć !!!  I to wzsystko trwa do pólnocy lub dłużej..... Na to zgody nie było !!! a suveniry w postaci 4 butelek piwa(wychodzącego z terminu), reklamówkę zaproszenie na jedna imprezę....nie stanowia przepustki w/w postępowania organizatorów !!! Myslę, że Pan Grodzki - Prezes Perły nie o wszyskich tych działaniach wie ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...