Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O 21.47 zmarła Violetta

Utworzony przez ~XYZ~, 30 listopada 2008 r. o 13:22
WIDOWISKO WSPANIAŁE! PANI JOANNA W WIELKIEJ FORMIE! WYKONAWCY REWELACYJNI!!!! NIESTETY JAK ZWYKLE WŁADZA NAWALIŁA. PO PIERWSZE: KAZAŁA NA SIEBIE DŁUGO CZEKAĆ ! PO DRUGIE: BLAMAŻ NA ZAKOŃCZENIE . KOSZE Z KWIATAMI WNIESIONO WTEDY KIEDY POŁOWY WIDZÓW NIE BYŁO JUŻ NA SALI. A PRZECIEŻ MOŻNA BYŁO WTEDY KIEDY OWACJA [...]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł artykułu mocno niesmaczny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu, co za wypociny, pseudosensacja, ble ble, autor do kąta w Dzienniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu... kto to pisał? Przedszkolak???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu... Nie spodziewałem się, że mamy na forum taki magiel. A może byście napisali coś o spektaklu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godzina 21:37 jest dla mnie święta i myślę, że dla wielu Polaków. Tytuł jest dla mnie nie do przyjęcia. Tego nie wolno robić! O treści merytoryczej "artykułu" nie będę się wypowiadał Mariusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 100% popieram poprzednika Ten tytuł to nadużycie!!! Paweł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-(((((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana Jacka tez pozdrawiam i zycze wszystkiego pomyslenego, ale zycze mu wiecej rozumu przy doborze tytulow swoich artykulow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie! Zabieram głos, bo szkoda mi tych, których tak męczy ten tytuł. On jest tylko stwierdzeniem sceniczno-halowego faktu. Cóż więcej miałby znaczyć?!
Ostatnio edytowany 20 grudnia 2008 r. o 02:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bla-bla-bla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...