Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po premierze filmu "Polityka" Patryka Vegi. Pierwsze opinie widzów w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 września 2019 r. o 21:27 Powrót do artykułu
Film ok, chociaż poprzednie były lepsze.Bardzo zaciekawiły mnie wątki których nigdy w mediach nie było, zwłaszcza Misio.Jeżeli są to prawdziwe sytuacje przedstawione w filmie to dopiero dobra zmiana drapie się w głowę skąd takie info Vega miał?A jeśli ktoś wytrwał na sali do końcowych napisów to światło dzienne ujrzał powód dla którego wycofano kilka dni przed premierą pozew sądowy złożony przez Misiewicza . Panie Vega, czyżby strach przed wstrzymaniem czy może jakaś "przyjacielska" ugoda za kasę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vega  robił  świetne  filmy  kiedy  był  niezależnym  twórcą ,    teraz  skazał  się  na  masówkę,  na  zamówienie  polityczne.  Nie  wiem  czy  można  zrobić  jeszcze gorszy  film  pod  względem  artystycznym  i  profesjonalnym ,  ale  jeśli  ten  film  nie  spełni dodatkowo  nadziei  zleceniodawcy  to  nie  będzie  więcej  zleceń  i Vega  nie  zrobi  już  nic.  Taka  piękna  katastrofa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka satyra - komedia polityczna - ale dość słabo zrobiona, co ciekawe w platformie było tak prawie naprawdę, bronek, bolesław, grzesiek, joasia, itd. i to bez komedii ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PLATFORMEN GUTEN MORGEN ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka satyra - komedia polityczna - ale dość słabo zrobiona, co ciekawe w platformie było tak prawie naprawdę, bronek, bolesław, grzesiek, joasia, itd. i to bez komedii ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film pokazuje prawdę o politykach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka satyra - komedia polityczna - ale dość słabo zrobiona, co ciekawe w platformie było tak prawie naprawdę, bronek, bolesław, grzesiek, joasia, itd. i to bez komedii ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba cały lubelski kod, platforma i lewica zmiesciły się na jednym seansie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poziom tego, co wylewa trzaskoski do Wisly...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słaby film. Poszedłem obejrzeć i żałuję. Szkoda czasu i pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wściekłość agencji TROLLI wylewa się,, teraz dobry czas aby łatwo te FARMY namierzyć i ujawnić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio oglądałem w TV niedługi, niskobudżetowy film z czasów PRL "Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy" i muszę przyznać, że przy filmach Vegi to jest to arcydzieło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał być "House of Cards", a wyszedł "Kiepskich świat" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no brejziaki - czas na agitkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabawy, rzeczywistość jest mocniejsza! Kto interesuje się polityką ma to na co dzień i nie musi chodzić do kina. Prezes wyłagodzony do granic możliwości, inni też. Jeden Olbrychski, przynajmniej konkretny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka satyra - komedia polityczna - ale dość słabo zrobiona, co ciekawe w platformie było tak prawie naprawdę, bronek, bolesław, grzesiek, joasia, itd. i to bez komedii ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba wszystkie pisiotrole z całego kaczolandu zostały zmobilizowane do komentowania tego artykułu :) Super film, na faktach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka satyra - komedia polityczna - ale dość słabo zrobiona, co ciekawe w platformie było tak prawie naprawdę, bronek, bolesław, donek, ewka, grzesiek, joasia, VAT itd. i to bez komedii ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
film zrobiony DLA KASY ! - Choć jeszcze nie widziałem po komentarzach wiem czego się spodziewać. Poczekam, aż pojawi się w TW N albo w sieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja, nie dziwię się że władzy się nie podoba. Pójdę jeszcze raz. Extra film, na faktach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...